Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Уряд велить "Нафтогазу" знизити ціни на газ для домогосподарств, НАК каже, що Кабмін сам створив умови, за яких це практично неможливо.  
22.04.2019   Новини ЗМІ
У Міністерстві соціальної політики розповіли українцям, коли діти мають сплачувати аліменти на батьків.
22.04.2019   Новини ЗМІ
Суд першої інстанції визнав націоналізацію "ПриватБанку" незаконною, втім, це не означає, що фінустанова повернеться колишнім власникам — олігархам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову.
21.04.2019   Новини ЗМІ
З чим у кожного з нас асоціюється Smart city? Це — розвиток, за темпами якого часом неможливо встигнути, це завжди потужний стимул просування кожного елемента системи. Концепт, який несе в собі організацію простору та поліпшення життєвих умов нинішнього покоління шляхом оптимізації роботи й інтеграції інформаційних технологій.
21.04.2019   Новини ЗМІ
Україна обійшла Китай з експорту сільгосппродукції в Євросоюз. Головними постачальниками залишаються США і Бразилія.
21.04.2019   Новини ЗМІ
Орієнтовно з 19 квітня зареєструвати РРО можна буде шляхом подання тільки однієї заяви
20.04.2019   Новини ЗМІ
Фізичні особи — підприємці, у тому  числі які здійснюють продаж товарів за договорами комісії, обсяг виручки яких протягом календарного року перевищив 1,0 млн грн, зобов'язані при провадженні своєї господарської діяльності застосовувати РРО з видачею в обов'язковому порядку розрахункового документа встановленої форми на повну суму проведеної операції або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.
20.04.2019   Новини ЗМІ
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду, підбиваючи підсумки трирічної роботи Кабміну під його керівництвом, повідомив, що мінімальна зарплата в Україні за три роки зросла в три рази – з 1378 грн до 4173 грн. Але Володимир Гройсман переконаний, що мінімальна зарплата зросте ще в два рази.
20.04.2019   Новини ЗМІ
Росія заявила про обмеження на поставки нафти і нафтопродуктів в Україну. Паралельно керівництво РФ відмовляється від української продукції машинобудування, легкої промисловості та металообробки.
20.04.2019   Новини ЗМІ
Дані оприлюднила прес-служба Мінфіну
20.04.2019   Новини ЗМІ
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.