Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері продажу товарів (послуг) і використовують реєстратори розрахункових операцій (РРО), повинні забезпечити приймання електронних платіжних засобів, інші суб’єкти господарювання можуть використовувати платіжні термінали за власним бажанням.
17.04.2024   Новини ЗМІ
Працівники ГУ ДПС у Вінницькій області навіть в умовах дії воєнного стану забезпечують контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.
17.04.2024   Новини ЗМІ
Операція повернення товарів у випадку не отримання або відмови від товарів покупцем, при відправці їх за допомогою служб доставки, має бути проведена в день отримання суб’єктом господарювання квитанції від служби доставки про повернення відправлення та чеку РРО/ПРРО, де такі товари ідентифіковані, а у випадку їх отримання після закінчення робочого дня, з урахуванням режиму роботи суб’єкта господарювання.
16.04.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) та розрахункові книжки (далі – РК) не застосовуються, зокрема, при продажу проїзних і перевізних документів на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів та на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю.  
16.04.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» розрахункова операція – приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.
16.04.2024   Новини ЗМІ
Навіщо, до кого можуть прийти ще та коли за це почнуть штрафувати
15.04.2024   Новини ЗМІ
Гетманцев розповів, до кого податківці їдуть найперше на перевірку щодо дотримання закону про застосування РРО
15.04.2024   Новини ЗМІ
Територіальними підрозділами податкового аудиту ДПС на постійній основі здійснюється активний моніторинг та аналіз інформації щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки із споживачами за продані товари (надані послуги).
15.04.2024   Новини ЗМІ
Через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram кожен споживач може повідомити про відмову продавця видати фіскальний чек.
14.04.2024   Новини ЗМІ
Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону.  
13.04.2024   Новини ЗМІ
1 dot 7
8
9 10 dot 930
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.