Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Податкові перевірки майже не загрожують ФОП I та II груп ( до грудня 2024 року діє мараторій на проведення документальних перевірок), крім позапланових документальних у разі припинення підприємницької діяльності.  
23.02.2024   Новини ЗМІ
у Мінфіні відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань застосування ПРРО. На ньому обговорювали визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час проведення розрахунків через ПРРО.
23.02.2024   Новини ЗМІ
Перехід отриманих коштів орендної плати з статусу коштів ФОП у статус коштів доходів ФО
від підприємницької діяльності здійснюється через РРО як операція «службова видача».
23.02.2024   Новини ЗМІ
На своє звернення щодо надання для ознайомлення Звіту про проведення науково-технічної експертизи програмних РРО отримала офіційну відповідь Мінфіну.
22.02.2024   Новини ЗМІ
Одним із видів забезпечення діяльності громадських об'єднань є членські внески їх учасників. Суб'єкти господарювання, які здійснюють продаж товарів (послуг), зобов'язані проводити такі операції із застосування РРО/ПРРО та наданням споживачу розрахункового документу встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції. На цьому наголосили посадовці ДПСУ.
22.02.2024   Новини ЗМІ
Якщо СГ здійснює торгівлю за місцезнаходженням покупця без використання авто, то СГ реєструє РРО/ПРРО на стаціонарну господарську одиницю
22.02.2024   Новини ЗМІ
Суб’єкти господарювання при здійсненні торгівлі чи наданні послуг зобов’язані проводити розрахунки за них через РРО/ПРРО та надавати таким споживачам послуг розрахункові документи встановленої форми та змісту.
21.02.2024   Новини ЗМІ
У податковій нагадали алгоритм дій продавців під час формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.
21.02.2024   Новини ЗМІ
Не передбачено можливості проведення через РРО та ПРРО розрахунків та операцій з продажу товарів, які раніше були вчинені без застосування РРО/ПРРО
21.02.2024   Новини ЗМІ
Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків інформує, що відповідно до частини другої та третьої статті 3 Господарського кодексу України господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних  і соціальних ресурсів та з метою одержання прибутку, є підприємством, а суб’єкти підприємництва – підприємцями.  
20.02.2024   Новини ЗМІ
1
2
3 4 5 dot 912
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.