Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій інформує щодо проведення через РРО/ПРРО операції повернення товарів у випадку не отримання або відмови від товарів покупцем, при відправці їх за допомогою служб доставки.
04.05.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до частини другої та третьої статті 3 Господарського кодексу України господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою одержання прибутку, є підприємництвом, а суб’єкти підприємництва – підприємцями.
03.05.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до ст. 15 Закону України від 19.12.1995 №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (далі – Закон № 481), роздрібна торгівля, зокрема, алкогольними напоями (крім столових вин, а для малих виробників виноробної продукції алкогольних напоїв без додавання спирту: вин виноградних, вин плодово-ягідних, напоїв медових) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання (у т.ч. іноземними суб’єктами господарювання) всіх форм власності, у т.ч. їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
03.05.2024   Новини ЗМІ
Чи зобов’язані фізособи-підприємці платники єдиного продатку, які здійснюють перевезення пасажирів застосовувати розрахункові книжки (видавати білети) та книги обліку розрахункових операцій. Посадовець відповів, що такі  фізичні особи – підприємці, при перевезенні пасажирів не зобов’язані застосовувати розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій. Водночас, з метою виконання вимог Закону України «Про захист прав споживачів» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», на вимогу пасажирів, вони зобов’язані видавати відповідні документи, за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування».
03.05.2024   Новини ЗМІ
Суб’єкт господарювання може перевірити інформацію, яка міститься в щоденних Z-звітах/фіскальних чеках, створених реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО) в приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), в підрежимах «Зведені звіти» та «Чеки» режиму «Дані РРО».
02.05.2024   Новини ЗМІ
У разі продажу товарів на умовах внесення оплати частинами, приймання кожної частини оплати має бути здійснено із дотримання вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» супроводжуватись видачею розрахункових документів встановленої форми, змісту.
02.05.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до статті 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" місце проведення розрахунків – місце, де здійснюються розрахунки із покупцем за продані товари (надані послуги) та зберігаються отримані за реалізовані товари (надані послуги) готівкові кошти, а також місце отримання покупцем попередньо оплачених товарів (послуг) із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо.
02.05.2024   Новини ЗМІ
За результатами перевірки ДПС виявлено, що СГ здійснював торгівлю у магазинах з імітацією застосування ПРРО шляхом використання ПЗ, яке дозволяє спотворювати інформацію про проведені розрахунки
01.05.2024   Новини ЗМІ
Заступниця начальника ДПІ – начальниця відділу податкових сервісів та звітності Центральної ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області Наталя Бархаленко проконсультувала платників податків щодо порядку та підстав відмови в реєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО). 
01.05.2024   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує суб’єктам господарювання про дотримання законодавства у сфері розрахункових операцій, зокрема платниками спрощеної системи оподаткування.
01.05.2024   Новини ЗМІ
1 dot 9
10
11 12 dot 936
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.