Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

З вересня минулого року до системи E-Receipt (Електронний чек), що працює в тестовому режимі, долучилися близько 200 суб’єктів господарювання, які зареєстрували більше 300 кас.

> > > З вересня минулого року до системи E-Receipt (Електронний чек), що працює в тестовому режимі, долучилися близько 200 суб’єктів господарювання, які зареєстрували більше 300 кас.

Про це у відповідь на запит Укрінформу повідомила прес-служба Державної фіскальної служби.

"Система E-Receipt – це технологічне рішення, яке є альтернативою традиційним реєстраторам розрахункових операцій (РРО). Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (розрахункові чеки) до ДФС, а покупцю – переглядати інформацію щодо чеків в Електронному кабінеті", - йдеться у повідомленні прес-служби ДФС.

Засоби системи E-Receipt дозволяють формувати електронний чек, використовувати QR-код, в якому міститься інформація про здійснену розрахункову операцію, присвоювати чеку локальний та фіскальний номери, які є унікальними, фіскалізувати чек на сервері ДФС, накладати на нього електронний підпис продавця та ДФС, візуалізувати чек на пристрої продавця, передавати на пристрій покупця інформацію у вигляді повідомлення через електронну пошту, SMS, Viber, WhatsApp, формувати Z-звіти та передавати їх на сервер ДФС.

Термін реалізації експериментального проекту – 31 грудня 2019 року.

/ukrinform.ua/

18.04.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.