Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Використовуйте електронні сервіси ДПС – отримуйте всю необхідну інформацію без особистих візитів до податківців

> > > Використовуйте електронні сервіси ДПС – отримуйте всю необхідну інформацію без особистих візитів до податківців

Кременчуцька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області запрошує платників податків активніше використовувати податкові електронні сервіси у своїй діяльності.

По-перше, це зручно та економитьчас платників. По-друге, електронні сервіси ДПС забезпечують спілкування з податковими органами дистанційно, тож платники можуть отримати всю необхідну інформацію, довідки, консультації, а також подати звітність до податкових органів без особистого візиту до служби, що важливо в умовах дії воєнного стану.

Ознайомитись з переліком електронних сервісів можна на вебпорталі Державної податкової служби за посиланням https://tax.gov.ua/diyalnist-/elektronnyi-servisi/.

Найбільш популярним сервісом є Електронний кабінет, призначення якого – надати платнику податків можливість реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування у режимі онлайн, суттєво зменшити витрати на адміністрування податків і зробити інформацію щодо кожного платника доступною та прозорою.

Також популярним серед платників є загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс ЗІР (https://zir.tax.gov.ua/) або мобільний додаток ЗІР ДПС, де можливо отримати наступну інформацію: запитання - відповіді з бази знань, нормативні та інформаційні документи, актуальні запитання, останні зміни в законодавстві, ставки податків і зборів, програмний РРО, податковий календар, зворотній зв'язок тощо. 

Крім того, звертаємо увагу на безкоштовний мобільний застосунок «Моя податкова», що забезпечує громадянам простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби, та інформаційні канали ДПС у соціальних мережах. Зокрема, за допомогою сервісу «InfoTAX» (у месенджерах Telegram, Viber) можна отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, інформацію щодо виникнення податкового боргу, строків подання звітності та сплати податків, інше. 

Тож, шановні платники податків, закликаємо максимально користуватись послугами ДПС дистанційно, усвідомити переваги такого формату спілкування з податковими органами, адже скориставшись онлайн-сервісами вебпорталу ДПС (https://tax.gov.ua) ви маєте можливість отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до податківців.

Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області

https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/local-news/768369.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

30.03.2024
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.