Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

З 7 листопада для отримання ЕЦП слід подавати нові реєстраційні документи

> > > З 7 листопада для отримання ЕЦП слід подавати нові реєстраційні документи

АЦСК ІДД ДФС повідомляє, що у зв’язку з набранням 07.11.2018 р. чинності Закону №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» та з метою забезпечення стабільної роботи АЦСК ІДД ДФС наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 05.11.2018 р. № 121 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг» затверджено нові форми реєстраційних документів:
- Договір про надання електронних довірчих послуг;
- Реєстраційна картка для фізичної особи;
- Реєстраційна картка для юридичної особи;
- Додаток до Реєстраційної картки;
- Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа;
- Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.
Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису необхідно використовувати з 7 листопада 2018 року.
Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС до 6 листопада 2018 року включно.
Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів можна у розділі «Отримання послуг електронного цифрового підпису».
Додатково АЦСК повідомив, що починаючи з 07.11.2018 р. фізичні особи та суб’єкти господарювання приватного права можуть отримати електронні довірчі послуги від АЦСК ІДД ДФС виключно за їх особистої присутності.

Джерело АЦСК ИСД ГФС

08.11.2018
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.