Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

РРО-відповідальність: про що потрібно знати вже сьогодні

> > > РРО-відповідальність: про що потрібно знати вже сьогодні

Продовжуємо публікувати аналітику на тему оподаткування під час війни

Сьогодні точиться багато небезпідставних розмов щодо повернення з 1 липня 2023 року РРО/ПРРО-перевірок, тож вихід податківців у "поля", враховуючи основний штрафний п. 1 ст. 17 Закону про РРО, бізнес відчує на собі істотно. Причому стосується це як ФОП, так і звичайних юросіб.

На правду кажучи, багатьох дещо розслабив розмір штрафу в 1 гривню, який діяв досить довго. Потім - карантин і збільшений штраф, далі - війна, і багато хто лише тепер почав замислюватися про РРО/ПРРО-перевірки, як, власне, і про те, чим вони можуть закінчитись. Щоправда, юрособи в цих питаннях обережніші, аніж ФОП. Скажімо, деякі ФОП 2-ї групи досі з невеличких магазинчиків торгують за готівку без жодних РРО чи ПРРО, наївно вважаючи, що війна "спише все". Дехто взагалі пішов ще далі й установив POS-термінали, не маючи при цьому РРО/ПРРО. І наслідки для таких ФОП будуть дуже погані. Тож нижче говоритимемо про актуальну інформацію як для юросіб, так і для ФОП.

Детальніше можна ознайомитись в загальнодоступній статті «РРО/ПРРО-відповідальність: про що потрібно знати вже сьогодні».

Не витрачайте час на пошук аналітики на різних ресурсах. Тепер усі видання LIGA ZAKON для бухгалтерів доступні у рішенні LIGA360. А ще ти можеш налаштувати свою стрічку професійних новин та обраних посилань для роботи. Замовляй LIGA360 прямо сьогодні.

Автор: LIGA ZAKON

https://buh.ligazakon.net/analitycs/219849_rroprro-vdpovdalnst-pro-shcho-potrbno-znati-vzhe-sogodn

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

29.05.2023
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.