Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Про особливості застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

> > > Про особливості застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Щодо порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО)  у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

згідно Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), РРО/ПРРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги, у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів. Тому суб’єкти господарювання, які не приймають оплату за надані послуги готівкою та/або не здійснюють приймання оплати в безготівковій формі, за допомогою електронних платіжних засобів (платіжних карток), жетонів, талонів, тощо – звільняються від обов’язкового застосування РРО/ПРРО, при прийманні оплати за послуги. Разом з тим, усі інші суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції (у тому числі платники єдиного податку 2-4 груп) повинні застосовувати РРО.

Податківець звернув увагу платників, що використання  РРО та ПРРО має для суб’єкта господарювання чимало переваг, серед яких: можливість підключення до РРО/ПРРО вагів; сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних; можливість зменшення ціни для привілейованих клієнтів; можливість фіксувати дату, час та деталі розрахунків; фіксація форми оплати; можливість формування звітності за будь-який період; можливість підрахунку будь-яких податків та знижок. 

Олег Клюйко надав платникам консультаційну та практичну допомогу з питань реєстрації та використання РРО/ПРРО. Поінформував присутніх про переваги використання електронних сервісів ДПС, зокрема, мобільного застосунку «Моя податкова», як суб’єктами господарювання так і громадянами.

Головне управління ДПС
у Рівненській області

https://rv.tax.gov.ua/media-ark/local-news/769449.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

 

02.04.2024
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.