Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Податкова розповість про послаблення податкових зобов’язань в умовах відключення світла — Гетманцев

> > > Податкова розповість про послаблення податкових зобов’язань в умовах відключення світла — Гетманцев

Голова парламентського комітету з питань фінансів Данило Гетманцев запевнив, що податкова незабаром видасть роз’яснення щодо послаблення податкових зобов’язань.

Депутат зазначив, що на зустрічі з керівництвом Держподаткової служби вдалося домовитися, що робота підприємств не повинна зупинятися ні на хвилину через неможливість виконання податкових норм в умовах енерговідключення.

«Головний висновок — жоден підприємець не повинен постраждати через неможливість виконання своїх податкових зобов'язань через відключення електроенергії», — написав Гетьманцев.

Депутат зазначив, що це стосується і підприємств торгівлі ( незастосування РРО), і АЗС, і (можливих) прострочення реєстрації податкових накладних, та «інших порушень, які насправді не є порушеннями».

"Відповідне роз'яснення отримаємо якнайшвидше", - зазначив голова комітету.

Через російські обстріли Української інфраструктури 23 листопада було знеструмлено переважну більшість споживачів електроенергії по всій країні. Зокрема, зупинилися енергоблоки всіх АЕС, які перебувають під контролем України. Запорізька АЕС перейшла в режим повного блекауту.

Редактор: Люба Балашова

https://biz.nv.ua/ukr/finance/vidklyuchennya-svitla-podatkova-roz-yasnit-poslablennya-zobov-yazan-novini-ukrajini-50286297.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

25.11.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.