Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини за листопад 2016.

Народними депутатами України Кришиним О.Ю., Журжій А.В., Продан О.П. (авторами законопроекту №4117) 17 та 18 жовтня 2016 р. було організовано проведення круглих столів  на тему «Лібералізація ринку РРО – хмарні технології та перешкоди на шляху їх запровадження». В обговоренні взяли участь представники міністерства фінансів України, народні депутати, представники профільних громадських організацій, представники бізнес асоціацій та незалежні експерти.
Від Асоціації прийняли участь Сидоренко Б.І. , Волинський Г.П. та від групи експертів, які підготували зауваження та пропозиції до законопроекту Коваленко М.Г., а також по запрошенню Асоціації представник Державної служби України з питань безпечності продукції та захисту прав споживачів Стиренко Л.М.
Представники Асоціації звернули уваги учасників круглого столу на невідповідність законопроекту європейського  та українського законодавстві в частині захисту інформації та необхідності видачі покупцеві  розрахункових документів (касового чеку) на місці розрахунків у відповідності до законодавства по  захисту  прав  споживачів. Представники Державної служби підтримали позицію Асоціації та запропонували внести відповідні зміни в законопроект.
Народним депутатом  України Романюком В.М. до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики подані підготовлені експертами (Коваленко М.Г.) поправки та пропозиції до законопроекту, якими підтверджується обов’язкова видача касового чеку та проведення технічного обслуговування РРО.
Смартфони, планшети та ноутбуки можуть застосовуватися тільки  як засоби вводу інформації, але з обов’язковим застосуванням реєстраторів для видачі розрахункового документу, як це реалізовано в діючих ПОС системах.
Після обговорення автори законопроекту запропонували  представникам Асоціації прийняти участь в робочій групі при Комітеті по доопрацюванню законопроекту.
Робочою групою Асоціації  з питань  законодавства та експертами готується ряд публікацій в ЗМІ щодо недопущення прийняття законопроекту в поданій редакції, а також планується проведення з ініціативи Асоціації, круглого столу в Агенції «УНІАН» за участі народних депутатів, представників Мінфіну, ДФСУ та представників ЗМІ.
    Зазначені заходи потребують відповідного фінансування, тому Радою Асоціації прийнято рішення про поповнення резервного фонду Асоціації кожним учасником Асоціації в сумі трьохкратного розміру щомісячного членського внеску. Керівникам обласних осередків доручається проконтролювати поповнення резервного фонду.

Виконавчий директор                                                    Сидоренко Б.І.

 

28.10.2016
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.