Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини від Асоціації

1.    16 квітня 2015 року відбулося чергове засідання Технічної комісії при ДФС України на якому розглядались питання про внесення до Державного реєстру РРО ряду моделей реєстраторів, які формують контрольну стрічку в електронній формі та забезпечують передачу до податкових органів електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків. На засіданні було також прийняте рішення щодо приведення Держреєстру у відповідність до закону та перенести з першої частини до другої реєстратори розрахункових операцій, які не формують контрольну стрічку в електронній формі. Таким чином первинна реєстрація таких реєстраторів проводитись не буде. Повторна реєстрація реєстраторів, які не формують КСЕФ, але знаходяться в експлуатації буде проводитись у відповідності до встановлених процедур.
2.    У зв’язку з реєстрацією депутатами популістичних законопроектів № 1718 та № 2444, якими пропонується скасувати необхідність застосування реєстраторів платниками єдиного податку другої та третьої груп, Асоціація підготувала листа до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр Міністра України (копія листа додається). Відповідні листи направлені також в Комітет Верховної ради з питань податкової та митної політики, а також до Комітету по боротьбі з корупцією.
3.    Керівником робочої групи з питань співпраці з державними органами Галенко І.В. проведенні переговори з керівництвом Міжнародного валютного фонду щодо участі їх представників у Податковому форумі «Податкова реформа: рівні конкурентні можливості» Завданням форуму є надання рекомендацій щодо проведення внутрішньої торгівлі у відповідність до світових стандартів серед яких пріоритетними являються захист прав споживачів та контроль готівкового обігу. По результатам зазначених переговорів направлено листа до ДФС України з пропозицією взяти участь в форумі та провести його у конференц-залі ДФС.
4.    У зв’язку з введенням «акцизного податку» виникло питання, яку суму «обігу ПДВ» вказувати в графі 6 розділу ІІ книги обліку розрахункових операцій, оскільки в фіскальному звітному чеку в суму, яка позначена як обіг ПДВ, входить і сума акцизного податку. Асоціація звернулась до ДФС України та отримала наступне роз’яснення : суб’єкти господарювання мають право в графі 6 розділу ІІ КОРО «сума розрахунків за ставкою ПДВ 20 % позначити суму, яка є різницею між сумою, зазначеного у фіскальному чеку «обіг ПДВ» та сумою «акцизного податку».
Тобто, із суми вказаної як «обіг ПДВ» необхідно відняти суму «акцизного податку» і дану суму внести в графу «сума розрахунків за ставкою ПДВ 20 %» .
Рекомендуємо центрам сервісного обслуговування надати зазначені роз’яснення користувачам РРО. (лист від ДФС на сайті Асоціації в розділі «Документи»)

Виконавчий директор Асоціації                                                                   Б.І. Сидоренко

20.04.2015
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.