Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Активні заходи податкового контролю щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж ювелірних виробів, тривають на території України!

> > > Активні заходи податкового контролю щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж ювелірних виробів, тривають на території України!

Державна податкова служба України використовує переважно ризикоорієнтовний підхід під час організації та проведення контрольно-перевірочних заходів та за наявності підстав, визначених Податковим кодексом України.

Упродовж січня 2024 року підрозділами податкового аудиту ДПС організовано та проведено понад 80 фактичних перевірок господарських об'єктів, на яких здійснювалася реалізація ювелірних виробів.

За результатами таких заходів податкового контролю до порушників очікується застосування штрафних санкцій на суму понад 200 млн гривень.

Слід зауважити, що найпоширенішими порушеннями, які встановлювалися під час зазначених фактичних перевірок, були порушення вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон № 265), зокрема не застосування РРО/ПРРО при розрахунках із споживачами та порушення ведення обліку товарних запасів у місцях продажу.

Пресслужба Державної податкової служби України

https://svp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/753179.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

09.02.2024
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.