Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Про Асоціацію

> Про Асоціацію

        Асоціація "Українські електроніка, комп'ютери, касові апарати" зареєстрована 24 березня 1998 року. Засновницька угода погоджена з Антимонопольним комітетом України, оскільки засновниками виступили підприємства з усіх регіонів України.

Засновники Асоціації

КНВО "Електронмаш" м. Київ 

ТОВ Фірма "Радіо" м. Вінниця

ЗАТ РСЦ "Славутич" м. Запоріжжя

ТОВ Фірма "Торгтехніка" м. Одеса

ТОВ "Дельфін-Д" м. Дніпропетровськ

ПП ВКФ  "ПРОК" м. Кривий Ріг

МПП "РІКО" м. Херсон

ТОВ Фірма "Каллісто" м. Кіровоград

ТОВ «Технічна компанія ЕОМ - Сервіс» м.Суми

ТОВ "Побутрадіотехніка" м. Хмельницький

ЗАТ «Чернігівський ремонтно-монтажний комбінат» м.Чернігів

ЗАТ "Техносервіс" м.Черкаси

МВКП "ЕЛЕКОН-2003" м. Одеса

ТОВ  ТК "НЕО" м. Харків

ТОВ ОЦСО "ТЕРКОН" м. Тернопіль

ВАТ «Проектно-технологічний  центр «Агрософт»  м.Львів

Асоціація створена, як юридична особа що має самостійний баланс і не є господарюючим суб'єктом.

Головними завданнями Асоціації є представлення інтересів та захист прав учасників Асоціації в державних органах влади та інших інстанціях, сприяння розвитку підприємництва, юридична підтримка, участь в розробці нормативно правових документів по предмету діяльності членів Асоціації. Статут Асоціації. 

Учасники Асоціації розподіляються на Членів Асоціації та Асоційованих членів Асоціації, які мають ті ж самі права, що і Члени Асоціації за винятком права участі в управлінні Асоціацією.

Вищим органом правління Асоціації є Загальні Збори Учасників Асоціації. Розпорядчим органом Асоціації являється Рада Асоціації, яка керує діяльністю Асоціації в перервах між Загальними Зборами.

Для проведення повсякденної діяльності Асоціації створена виконавча дирекція Асоціації на чолі з виконавчим директором, який обирається Загальними Зборами Асоціації строком на п'ять років.

Виконавчий директор Асоціації - Маціпура Василь Васильович.

Для здійснення представницьких функцій від імені Асоціації Загальні Збори обирають Президента Асоціації.

Сьогодні до складу Асоціації, серед інших, входять вітчизняні виробники  ДНВП "Електонмаш",  ТОВ "НВФ "Юнісистем",  ТОВ "Технотрейд", ТОВ "Резонанс",  ПП "Хелп-Мікро", ТОВ "Український папір" та понад трьохсот центрів сервісного обслуговування з усіх регіонів України.

За період своєї діяльності Асоціація приймала безпосередню участь в розробці проекту Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг", "Положення по сервісному обслуговуванню та ремонту РРО".

За участю Асоціації створено робочу групу при ДПА України, яка розглядає питання пов'язані з впровадженням та експлуатацією РРО, а також питання опломбування РРО та надає пропозиції до нормативних документів ДПА.

Асоціація співпрацює з ДП "Укрелекон" засновниками якого являються Міністерство економіки, Міністерство фінансів та Державна податкова адміністрація. Основні завдання інституту це підготовка нормативно-законодавчих матеріалів по товарно грошовому обігу та підготовка матеріалів для Державної комісії з питань випровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України.

Асоціація співпрацює з Міжнародною Фінансовою Корпорацією по темі "Інтернет - проект сприяння підприємництву в Україні".

Асоціацією підготовлено та проведено 15 Всеукраїнських конференцій по касовій та ваговій техніці за участю представників державних органів влади, виробників та центрів сервісного обслуговування.

Асоціація в своїй роботі керується інтересами всіх підприємців незалежно від форми власності та розміру підприємства і запрошує до співпраці всіх бажаючих розвивати та захищати свою власну справу.

Статут Асоціації УкрЕККА (нова редакція)
 

Дiзнатися бiльше:
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.