Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

За результатами направлених звернень отримано відповідь Держспецзв’язку
17.12.2018   Новини ЗМІ
Суб’єкт господарювання не має права реалізовувати пальне на АЗС без застосування РРО у разі здійснення розрахунків за готівку
17.12.2018   Новини ЗМІ
Світові обіцяють спад економіки, але нам допоможуть подвійні вибори
17.12.2018   Новини ЗМІ
Взяття на облік/зняття з обліку в контролюючих органах, а також внесення змін до облікових даних, юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів та фізичних осіб – підприємців здійснюється на підставі відповідних відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), без подання такими платниками будь-яких документів до контролюючих органів.
16.12.2018   Новини ЗМІ
Чи є воєнний стан, введений в окремих областях України, форс-мажором для госпсуб'єктів? Зокрема, чи може він впливати на виконання договорів? Які ризики чекатимуть сторін договірних відносин?
16.12.2018   Новини ЗМІ
Податківці навели правила сплати фізособами транспортного податку за легкове авто
16.12.2018   Новини ЗМІ
Пенсійний вік буде підвищуватися разом зі зростанням тривалості життя. Про це розповів старший економіст Світового банку Олексій Случинський в своєму інтерв'ю
16.12.2018   Новини ЗМІ
В цілому населення планети не заробляє стільки, скільки заборгувала, попередили в Міжнародному валютному фонді
15.12.2018   Новини ЗМІ
Володимир Шевченко, генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України
15.12.2018   Новини ЗМІ
Платіжна система для онлайн-бізнесу — це не тільки прийом платежів. Якісний платіжний сервіс позитивно впливає на ріст прибутку, покращує загальне враження від клієнтського сервісу й зберігає нервові клітини підприємців.  
15.12.2018   Новини ЗМІ
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.