Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Наразі діють коди згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД), запроваджені Законом України від 19 жовтня 2022 року № 2697-IX «Про Митний тариф України».
20.05.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.
19.05.2024   Новини ЗМІ
У сучасних умовах бізнесу немає часу на обмеження. Проводити торгівлю навіть при відключенні електроенергії - легко! Сертифікований портативний касовий апарат з вбудованим акумулятором забезпечить безперебійну роботу протягом тривалого часу без підключення до електромережі. Це означає, що Ваша комерційна діяльність залишиться активною і прибутковою, навіть у разі надзвичайних ситуаціях, тобто, у момент відключення електроенергії!
18.05.2024   Новини ЗМІ
Чи подавати до контролюючих органів Довідку про використані розрахункові книжки, зареєстровані на РРО, які використовувались у період виходу з ладу РРО або в у разі тимчасового відключення електроенергії? Роз'яснює ДФС
17.05.2024   Новини ЗМІ
В приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), у режимі «Зведені звіти» меню «Дані РРО» платникам надається можливість на отримання зведених звітів по днях (заданий період не повинен перевищувати 1 місяць) та в режимі «Чеки» меню «Дані РРО» надається можливість на отримання інформації даних фіскальних чеків (заданий період не повинен перевищувати 1 місяць).
17.05.2024   Новини ЗМІ
Українські ФОПи, які сплачують ЄП другої, третьої та четвертої групи, повинні використовувати РРО при здійсненні розрахункових операцій з 1 січня 2022 року. Однак, винятком є випадки, коли використання РРО не є обов'язковим. Послуги служб доставки, такі як "Нова Пошта" або "Укрпошта", надають ФОПам можливість приймати оплату за товар на умовах післяплати, але це створює певні податкові ризики. Фіскалізація операцій та видача розрахункових документів у разі повернення товару є важливими аспектами, які потрібно враховувати для уникнення податкових проблем
17.05.2024   Новини ЗМІ
У Службі Безпеки України заявили, що проаналізували роботу програмних реєстраторів розрахункових операцій і виявили низку вразливостей. Частина з них впливає на захист податкової інформації від знищення, підміни чи модифікації.
16.05.2024   Новини ЗМІ
Бюро економічної безпеки провели обшуки у п'яти провідних вітчизняних тютюнових компаніях через підозри у нелегальній діяльності. Були виявлені підроблені акцизні марки, не марковані тютюнові вироби.
16.05.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до п. 5 розділу III Порядку № 547 реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією. Розрахунковий документ на повну суму проведеної операції, створений у паперовій та/або електронній формі, надається особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї. Розрахункова операція вважається проведеною через РРО, якщо дані про її обсяги введені в режимі реєстрації.
16.05.2024   Новини ЗМІ
У ДПС триває тримісячний пілотний проект з інформування платників щодо їх заборгованостей через спеціальний колцентр. За цей час податківці, зокрема, мають дійти висновків, чи ефективно вони спрямували свої ресурси. Проте вже зараз можна впевнено говорити, що є напрямки, які вочевидь принесуть більш вагомий результат. Але для цього ми всі маємо визначитися: кого бізнес має бачити в податківцях – колекторів чи сервісну службу?
15.05.2024   Новини ЗМІ
1 dot 6
7
8 9 dot 935
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.