Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Кременчуцька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області запрошує платників податків активніше використовувати податкові електронні сервіси у своїй діяльності.
30.03.2024   Новини ЗМІ
Начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Ярослав Двірник поінформував на каналі "Допомога платнику" про використання класичних і програмних реєстраторів розрахункових операцій.
29.03.2024   Новини ЗМІ
Державна податкова служба України з метою інформування платників податків щодо особливостей законодавства у сфері здійснення розрахунків повідомляє.
29.03.2024   Новини ЗМІ
До продукції власного виробництва відноситься продукція, яка виробляється та реалізується самим підприємством в єдиному технологічному процесі з використанням власної або найманої робочої сили.
29.03.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до статті 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" місце проведення розрахунків – місце, де здійснюються розрахунки із покупцем за продані товари (надані послуги) та зберігаються отримані за реалізовані товари (надані послуги) готівкові кошти, а також місце отримання покупцем попередньо оплачених товарів (послуг) із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо.
28.03.2024   Новини ЗМІ
Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями. Дія його поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників чи уповноважених осіб, суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій або безготівковій формі.   
28.03.2024   Новини ЗМІ
Починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати РРО/ПРРО. З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.
28.03.2024   Новини ЗМІ
Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що внаслідок введення обов’язкової роботи з реєстраторами розрахункових операцій (РРО) та штрафів за їх невикористання обсяги торгівлі збільшилися в січні-лютому 2024 року по відношенню до січня-лютого 2023 року на третину за низкою показників
27.03.2024   Новини ЗМІ
Приклади алгоритму дій продавців у частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.
27.03.2024   Новини ЗМІ
Сколівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інфор
27.03.2024   Новини ЗМІ
3
4
5 6 7 dot 921
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.