Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Якщо ПТКС дають змогу користувачеві здійснювати виключно операції з отримання коштів, то РРО не застосовуються. Комерційні агенти банків та небанківські надавачі платіжних послуг та їх комерційні агенти, які здійснюють операції з приймання готівки для виконання платіжної операції з використанням ПТКС, зобов’язані застосувати РРО.
11.07.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів/наданні послуг у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки/надання послуги через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі - ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених 
11.07.2024   Новини ЗМІ
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції
11.07.2024   Новини ЗМІ
Чи необхідно ФОП – платникам ЄП другої – четвертої груп застосовувати РРО та/або ПРРО у разі реалізації на території села, селища пива, сидру, столових вин та пері без додавання спирту?
10.07.2024   Новини ЗМІ
Нещодавно у Дубровицькій ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області начальник ДПІ Олег Клюйко провів тренінг щодо застосування РРО/ПРРО суб’єктами господарювання.
10.07.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до ст.8  Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», форму та зміст розрахункового документа встановлено Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженим наказом Мінфіну від 21.01.2016 №13 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 13).
10.07.2024   Новини ЗМІ
Застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) є важливою складовою фінансового процесу для підприємців та підприємств. Важливою передумовою для ефективного функціонування РРО/ПРРО є сумлінність підприємців та дотримання ними законодавства.
09.07.2024   Новини ЗМІ
Готівка, що надходить до кас, оприбутковується в день одержання готівки в повній сумі. Підприємства, що мають відокремлені підрозділи, які проводять касові операції і режим роботи яких не збігається з розпорядком функціонування бухгалтерії підприємства – юридичної особи (у тому числі у вихідні та святкові дні), внутрішнім документом визначають порядок взаємодії відокремлених підрозділів із бухгалтерією підприємства – юридичної особи відповідно до вимог законодавства України.
09.07.2024   Новини ЗМІ
Яким чином СГ, які здійснюють реалізацію товару за допомогою платiжних карт Visa i Master Card iз використанням мережi Інтернет, проводити через РРО та/або ПРРО оплату за товар, у разі надходження коштів від покупців після робочого дня або у вихідні чи святкові дні?
09.07.2024   Новини ЗМІ
На постійній основі здійснюється робота щодо виявлення фактів порушень законодавства суб’єктами господарювання, порядку проведення розрахунків з покупцями, ведення обліку та дотриманням вимог ліцензування діяльності зі зберігання та обігу підакцизних товарів.
08.07.2024   Новини ЗМІ
1
2
3 4 5 dot 942
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.