Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Про фіскалізацію вендингової галузі, стан її впровадження та перешкоди говорили учасники круглого столу, організованого Українським союзом промисловців і підприємців.
09.04.2024   Новини ЗМІ
У разі продажу товарів з повною передплатою на поточний рахунок продавця у форматі IBAN фіскальний чек через РРО/ПРРО може не видаватись. В поштове відправлення вкладається документ на товар: товарний чек, накладна тощо.
09.04.2024   Новини ЗМІ
Чи потрібно при встановленні платіжного терміналу встановлювати реєстратор розрахункових операцій?
09.04.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до порядку проведення розрахунків, встановленого статтею 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахунки на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів.
08.04.2024   Новини ЗМІ
Легалізація трудових відносин і заробітних плат, ліквідація незаконної господарської діяльності, контроль за видачею суб’єктами господарювання відповідних розрахункових документів при проведення розрахункових операцій, отримання суб’єктами господарювання відповідних дозвільних документів на право здійснення господарської діяльності – у фокусі уваги податкової служби.
08.04.2024   Новини ЗМІ
Порядок реєстрації та застосування РРО затвердили наказом Мінфіну «Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій» від 14.06.2016 р. № 547.
08.04.2024   Новини ЗМІ
Порядок проведення через РРО/ПРРО сум коштів, якщо аванс (передоплата) були отримані на поточний рахунок, а залишок коштів вноситься протягом декількох днів за декількома платежами в готівковій формі.
07.04.2024   Новини ЗМІ
продавці не використовують реєстратори розрахункових операцій (РРО), зауважує голова фінансового комітету Верховної ради.  
06.04.2024   Новини ЗМІ
Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області нагадує суб`єктам підприємницької діяльності, які при розрахунках за готівку використовують реєстратори розрахункових операцій, що термін використання РРО становить не більше 7 років з моменту введення в експлуатацію, або не повинен перевищувати 9 років з дати випуску.
05.04.2024   Новини ЗМІ
Про вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.
05.04.2024   Новини ЗМІ
1
2
3 4 5 dot 921
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.