Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини ЗМІ

Питання використання реєстраторів розрахункових операції (РРО) дуже активно обговорювалося в минулому році, адже з початку 2022 було розширено перелік суб’єктів, які зобов’язані їх використовувати.
17.07.2024   Новини ЗМІ
Територіальними підрозділами податкового аудиту ДПС з метою припинення незаконної діяльності у сфері торгівлі паливно-мастильними матеріалами та забезпечення прозорості ведення господарської діяльності на ринку пального і упередження ухилень від оподаткування на постійній основі здійснюється аналіз інформації щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлі пальним.
17.07.2024   Новини ЗМІ
Відповідно до п.п. 2 п. 58 розд. VI Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (із змінами та доповненнями) (далі – Положення № 148), готівка, що надходить до кас, повинна своєчасно та в повній сумі оприбутковуватися. Порядок оприбуткування готівки в касах, у тому числі і під час розрахунків із застосуванням реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) (або розрахункових книжок), визначений п. 11 розд. II Положення № 148.
17.07.2024   Новини ЗМІ
Суд підтримав позицію податкової щодо правомірності застосування штрафів за здійснення роздрібної торгівлі пальним через електронний контрольно-касовий апарат, не зазначений у ліцензії, та за ненадання документів до перевірки на письмове звернення ДПС.
16.07.2024   Новини ЗМІ
ДПС у тісній співпраці з Державною митною службою України, Державною прикордонною службою України, Державною службою України з питань праці, Державною службою України з безпеки на транспорті та їх регіональними підрозділами у рамках системного контролю було відпрацьовано низку суб’єктів господарювання та здійснено фактичні перевірки.  
16.07.2024   Новини ЗМІ
Правовідносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) регулюються Податковим кодексом України (далі – ПКУ), Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) та нормативно-правовими актами, прийнятими на його виконання.
16.07.2024   Новини ЗМІ
Обов’язок застосування РРО виникає за наявності розрахункової операції.
15.07.2024   Новини ЗМІ
Згідно зі  ст. 2 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями), фіскальна пам'ять – це запам'ятовуючий пристрій у складі реєстратора розрахункових операцій, призначений для одноразового занесення, зберігання і багаторазового зчитування підсумкової інформації про обсяг розрахункових операцій, яку неможливо змінити або знищити без пошкодження самого пристрою. 
14.07.2024   Новини ЗМІ
У першому півріччі 2024 року в Україні закрилося на 54% більше ФОПів і на 15% більше компаній, ніж за аналогічний період минулого року, але кількість нових бізнесів значно перевищує кількість закритих. Закриття бізнесу обумовлено важкими умовами ведення діяльності через війну та законодавчими змінами, але загальна кількість ФОПів і компаній збільшується, що свідчить про відновлення економіки.
13.07.2024   Новини ЗМІ
QR-код у фіскальному касовому чеку зазначається у разі наявності в реєстраторі розрахункових операцій відповідного програмного забезпечення.
12.07.2024   Новини ЗМІ
1
2 3 4 5 dot 942
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.