Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

З якого часу виникає обов’язковість використання РРО для всіх платників єдиного податку другої-четвертої групи?

> > > З якого часу виникає обов’язковість використання РРО для всіх платників єдиного податку другої-четвертої групи?

Бучацькій ДПІ Теребовлянського управління Головного управління ДПС у Тернопільській області заступник начальника – начальник вiддiлу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Теребовлянського управлiння ГУ ДПС у Тернопільській області Оксана Чайківська  під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувалася із додзвонювачами щодо змін нових правил при застосуванні РРО.

Запровадження обов’язкового використання РРО та/або програмного РРО для всіх платників єдиного податку другої-четвертої групи відтерміновано до 01 квітня 2021 року.

Також змінено такі терміни запровадження нових правил використання РРО. В періоді до  1 січня 2021 року РРО не застосовуються тільки фізичними особами –платниками єдиного податку другої-четвертої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень, крім тих, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів та  реалізацію виробів медичного призначення.

А надання платних послуг у сфері охорони здоров’я можна без застосування РРО до 1 січня 2021 року в межах, якщо обсяг доходу протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

А вже з 1 січня 2021 року використання РРО стане обов’язковим для фізичних осіб платників єдиного податку другої-четвертої груп сфер діяльності, пов’язаних з реалізацією ювелірних виробів та побутових виробів з дорогоцінних металів і каміння, медпрепаратів і ліків та платних послуг у сфері охорони здоров’я, складних побутових товарів, текстилю та автозапчастин, вживаних товарів (КВЕД 47.79), товарів чи послуг через мережу Інтернет та які займаються діяльністю ресторанів, кафе, туристичних агентств, готелів;

Головне управління ДПС у Тернопільській області

https://tr.tax.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/416978.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

08.07.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.