Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Як провести операцію через РРО, якщо товар оплачений частково карткою та остаточно на пошті

> > > Як провести операцію через РРО, якщо товар оплачений частково карткою та остаточно на пошті

У ДПС пояснили, як діяти продавцю в разі проведення розрахункової операції через РРО або ПРРО, якщо за домовленістю сторін покупець здійснює через мережу Інтернет (платіжними картами Visa, MasterCard, LiqPay та ін.) часткову оплату за товар, а остаточний розрахунок проводить під час його отримання на поштовому відділенні.

У такому разі суб’єкт господарювання — продавець зобов’язаний провести через РРО розрахункову операцію на повну суму покупки з використанням режиму попереднього програмування найменування (для підакцизних товарів із зазначенням коду товарної підкатегорії за УКТ ЗЕД), цін товарів, обліку їх кількості, форми оплати із зазначенням суми, що сплачена авансом «передоплата товарів», та суми, яку необхідно доплатити під час отримання відправлення «післяплата».

Роздрукований касовий чек, який підтвердить факт купівлі-продажу товарів, із зазначенням у ньому форми оплати «попередня оплата» та «післяплата», укладають у поштове відправлення.

При цьому залишок несплачених коштів, які пошта повинна стягнути за дорученням відправника з адресата, у момент отримання товару покупець уносить для перерахування на банківський рахунок продавця. Відповідний документ, який підтверджує факт оплати остаточної суми товару, зобов’язане видавати поштове відділення.

Однак у програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надає ДПС на безоплатній основі, нині не реалізовано можливості проведення через програмний РРО попередньої (авансової) оплати за товар (послугу), реалізації товару з відстроченням платежу.

Джерело: роз'яснення ДПС із категорії 109.03 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.tax.gov.ua).

https://interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/140450

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

23.10.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.