Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Вибачитись доведеться по-крупному: Дубілет розкрив причини та масштаби збою ПРРО Checkbox

> > > Вибачитись доведеться по-крупному: Дубілет розкрив причини та масштаби збою ПРРО Checkbox

За словами розробника, сервіс не впорався через різке зростання навантаження. Останніми роками каси почали реєструвати десятки тисяч підприємців

Прямою причиною збою в приватному сервісі Checkbox, який надає програмні реєстратори розрахункових операцій, стало різке зростання навантаження. Про це повідомив співзасновник monobank та розробник Checkbox Дмитро Дубілет.

 

"Десятки тисяч підприємців почали реєструвати каси в останні дні року, чим обрушили наші системи (заради справедливості, далеко не лише наші). Десятки тисяч – звучить не дуже багато, але треба розуміти, що бізнес-процеси тут дуже специфічні", – зазначив бізнесмен .

За його словами, на реєстрацію в Checkbox припало 50% від загальної кількості. Це перевищило "найсміливіші" прогнози розробників. До того ж, навантажувальні тести, які проводили заздалегідь, були неякісними.

 

Також Дубілет зазначив, що приділив недостатньо уваги проекту, тому що останні місяці майже повністю переключився на інші завдання.

Крім того, бізнесмен наголосив, що складним стало питання компенсації клієнтам. Після серйозних обговорень з Андрієм Суховим, якому належить друга половина бізнесу, партнери дійшли згоди.

 

"На відміну від мене, для нього цей бізнес - основний, і йому зовсім не посміхалася перспектива запропонувати клієнтам таку щедру компенсацію, яка зажене нас у мінус ще на рік. Але в результаті ми дійшли згоди, що іншого вибору ми не мали - вибачитись перед підприємцями доведеться по-крупному», – додав Дубілет.

Автор:
ОЛЕНА БУТУРЛІМ

https://ubr.ua/finances/taxes/izvinitsja-pridetsja-po-krupnomu-dubilet-objasnil-prichiny-massovo-sboja-prohrammnoho-rro-checkbox-4011316

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

14.01.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.