Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Увага! Не допускайте порушень!

> > > Увага! Не допускайте порушень!

У податковій службі області звертають увагу, що з метою недопущення реалізації підакцизних товарів без застосування РРО, здійснюється системний аналіз наявної інформації баз даних.  

Так, за результатами опрацювання інформації та чеків РРО, що надходять на сервер ДПС України, простежується значна кількість суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів з середньомісячним виторгом менше 10,0 тис грн (тобто в середньому 330 грн на добу), при цьому розташовані у великих містах.

Зрозуміло, що кожен господарський об’єкт потребує регулярних витрат на обслуговування та організацію виробничих процесів, зокрема, на оплату праці найманих працівників, орендну плату, комунальні платежі, земельний податок та інші види обов’язкових платежів; обслуговування технічних та контрольних приладів, оплату ліцензій та інших дозвільних документів. Таким чином, незначні обсяги продажу із застосуванням РРО призводять до логічного  припущення приховування суб’єктами господарювання реального обсягу реалізованих товарів з метою заниження об’єкту оподаткування.

Це, в свою чергу, може бути підставою для організації проведення профілактичних та контрольно-перевірочних заходів у відношенні суб’єктів господарювання з незначними сумами виторгів РРО.

Головне управління ДПС у Харківській області

https://kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/423927.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

29.06.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.