Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

У яких випадках можливе проведення розрахункових операцій із використанням відповідної книги обліку?

> > > У яких випадках можливе проведення розрахункових операцій із використанням відповідної книги обліку?

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що порядок проведення розрахункових операцій регламентується Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року №265/95-ВР.

Відповідно до ст.3 Закону №265, СГ що здійснюють розрахункові операції, зобов’язані проводити їх на повну суму покупки чи надання послуги через реєстратори розрахункових операцій (РРО), а у випадках, передбачених Законом,- із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

Статтею 5 Закону №265  передбачено можливість для СГ на період виходу з ладу РРО та здійснення його ремонту, чи у випадку тимчасового, не більше 7 робочих днів, відключення електроенергії, проводити розрахункові операції із використанням належним чином зареєстрованих книги обліку розрахункових операцій (КОРО) та розрахункової книжки (РК), або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО.

Головне управління ДПС
у Сумській області

https://sumy.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/592023.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

01.07.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.