Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Про медичні послуги, які потребують обов’язкового застосування РРО (Сумський відділ о.р.)

> > > Про медичні послуги, які потребують обов’язкового застосування РРО (Сумський відділ о.р.)

Сумський відділ організації роботи Головного управління ДПС у Сумській області повідомляє, що ст. 3 Закону України від 19 листопада 1992 року № 2801-XII «Основи законодавства України про охорону здоров’я», із змінами та доповненнями, визначено, що послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга) - це послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров'я або фізичною особою - підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником.

Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, відповідні органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, у тому числі пацієнт.

Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265) визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Дія Закону № 265 поширюється на всіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

07.04.2021 - Головне управління ДПС у Сумській області

https://sumy.tax.gov.ua/media-ark/local-news/461756.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

07.04.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.