Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Оплату за товар в декількох формах відображають у фіскальному чеку за списком – ДПС

> > > Оплату за товар в декількох формах відображають у фіскальному чеку за списком – ДПС

В ДПС відповіли торговцям, чи можна приймати кілька видів оплати (готівка, електронний платіжний засіб, подарунковий сертифікат) за один чи декілька товарів при застосуванні РРО та яким буде розрахунковий документ РРО при застосуванні такої змішаної оплати.

Серед обов'язкових реквізитів фіскального касового чеку на товари (послуги) вказано позначення форми оплати (готівкою, електронним платіжним засобом, у кредит, тощо), суму коштів за цією формою оплати та валюту операції (рядок 18). Про це йдеться у п. 2 розділу ІІ Положення № 13.

Вказаний рядок 18 фіскального чека повторюють відповідно до кількості різних форм оплати (п. 6 розділу ІІ Положення № 13). Якщо оплачено товар лише в готівковій формі, то дозволяється не друкувати цей рядок.

Отже, при оплаті покупцем товару за декількома формами та їх способами, наприклад, частково готівкою, а частково електронним платіжним засобом (платіжною карткою) чи подарунковим сертифікатом, у фіскальному чеку зазначають всі способи оплати із сумами, сплаченими за кожною формою, без будь-яких обмежень щодо кількості способів, які будуть використані при продажу. Водночас кількість рядків у фіскальному чеку із зазначенням форми оплати та сплаченою за нею суми має відповідати кількості способів оплати.

Джерело: ІПК ДПС від 27.05.2021 р. № 2099/ІПК/99-00-07-05-01-06.

https://buh.ligazakon.net/news/205053_oplatu-za-tovar-v-deklkokh-formakh-vdobrazhayut-u-fskalnomu-cheku-za-spiskom--dps

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

03.08.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.