Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Надання послуг газопостачання та водопостачання в селах: чи потрібний РРО

> > > Надання послуг газопостачання та водопостачання в селах: чи потрібний РРО

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо застосовування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних РРО при наданні послуг з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (Постанова № 1336) затверджений Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік № 1336).

Відповідно до п. 25 Переліку № 1336 суб’єкти господарювання мають право проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або програмних РРО з використанням розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій при наданні послуг з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах за умови проведення розрахунків вдома у споживача.

Пунктом 2 Постанови № 1336 передбачено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених, зокрема, п. 25 Переліку № 1336, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

https://kherson.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/510550.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

14.10.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.