Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

На Буковині порушники правил ліцензування обігу пального,торгівлі через РРО,яке незазначене в ліцензії,та інше,заплатять 1,6 млн. грн. штрафу.

> > > На Буковині порушники правил ліцензування обігу пального,торгівлі через РРО,яке незазначене в ліцензії,та інше,заплатять 1,6 млн. грн. штрафу.

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  Головного управління ДПС у Чернівецькій області станом на 01.05.2020 року у Чернівецькій області налічувалось 8 суб'єктів господарювання, яким видано ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним. Кількість діючих ліцензій  на право роздрібної торгівлі – 214, на право зберігання пального, в тому числі для потреб власного споживання -199. В той же час, впродовж чотирьох місяців анульовано 14 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним.

За для виявлення порушень щодо нелегального обігу пального, фахівцями Головного управління ДПС у Чернівецькій області проведено 8 фактичних перевірок суб'єктів, які здійснюють реалізацію пального. В результаті встановлено 2 випадки роздрібного продажу пального без відповідної ліцензії, 3 випадки роздрібної торгівлі пальним через РРО,яке незазначене в ліцензії, 3 випадки не облікованого пального.

За результатами виявлених порушень застосовано штрафних санкцій на суму 1,6 млн.грн.

Крім того, до суб'єктів господарювання,які здійснюють діяльність у сфері реалізації пального застосовано 0,6 млн. грн. штрафних санкцій за порушення граничних термінів реєстрації акцизних накладних в єдиному реєстрі.

21.05.2020 ГУ ДПС у Чернівецькій області 

https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/419315.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

21.05.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.