Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Коли при продажу технічно складних побутових товарів не потрібен РРО?

> > > Коли при продажу технічно складних побутових товарів не потрібен РРО?

Не зобов’язані застосовувати РРО СГ, які отримають кошти виключно на поточний рахунок за реквізитами (IBAN) та платники єдиного податку 1 групи

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що у разі проведення розрахунків між суб’єктами господарювання у безготівковій формі, а саме при переказі коштів з розрахункового рахунка суб’єкта господарювання, який отримує товари, роботи (послуги), на розрахунковий рахунок постачальника товару, реєстратор розрахункових операцій або програмний РРО ПРРО не застосовується.

Нагадаємо, ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані їх проводити на повну суму покупки (надання послуги) через реєстратори розрахункових операцій, а у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

Не зобов’язані застосовувати РРО суб’єкти господарювання, які отримають кошти виключно на поточний рахунок за реквізитами (IBAN) та платники єдиного податку 1 групи.

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/77561-koli-pri-prodazu-texnicno-skladnix-pobutovix-tovariv-ne-potriben-span-classsnippetrrospan

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

05.08.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.