Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Дії суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у разі зміни ставки ПДВ при здійсненні операцій з постачання пального та інших нафтопродуктів під час дії правового режиму воєнного стану

> > > Дії суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у разі зміни ставки ПДВ при здійсненні операцій з постачання пального та інших нафтопродуктів під час дії правового режиму воєнного стану

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що відповідно до вимог п. 2 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють постачання (реалізацію) пального кінцевим споживачам, повинні і надалі проводити роздрібний продаж пального з формуванням та видачею відповідних розрахункових документів, із обов’язковим відображенням відповідної ставки ПДВ, що застосовується до таких операцій з постачання (реалізації).

Форма та зміст розрахункових документів визначена Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 із змінами та доповненнями (далі – Положення).

Згідно з Положенням ставка ПДВ є одним із обов’язкових реквізитів розрахункових документів, у разі відсутності в документі якого такий документ не прийматиметься, як розрахунковий.

Таким чином, всі суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібний продаж пального, зобов’язані здійснити перепрограмування своїх реєстраторів розрахункових операцій, змінивши ставку ПДВ з 20 на 7 відсот., з метою виконання вимог чинного законодавства, відображення відповідних зобов’язань із сплати податків і зборів та видачі споживачам відповідних розрахункових документів.

Головне управління ДПС
у Житомирській області

https://zt.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/591337.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

27.06.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.