Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Чи зобов’язані суб’єкти господарювання друкувати контрольні стрічки (або створювати їх в електронному вигляді) та який термін зберігання контрольних стрічок?

> > > Чи зобов’язані суб’єкти господарювання друкувати контрольні стрічки (або створювати їх в електронному вигляді) та який термін зберігання контрольних стрічок?

Суб’єкти господарювання зобов’язані створювати контрольні стрічки у паперовій та/або електронній формі і забезпечувати їх зберігання:

- на реєстраторах розрахункових операцій (далі – РРО) (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) – протягом трьох років;

- на програмних РРО (далі – ПРРО) у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн – до моменту передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу.

У разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на РРО або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на такій контрольній стрічці, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Детальніше – в ЗІР (https://zir.tax.gov.ua), категорія питання 109.06.

Головне управління ДПС
у Рівненській області

https://rv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/514215.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

22.10.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.