Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Чи необхідно застосовувати РРО ФОП – платнику єдиного податку при здійсненні торгівлі на території військової частини, розташованої у селищі?

> > > Чи необхідно застосовувати РРО ФОП – платнику єдиного податку при здійсненні торгівлі на території військової частини, розташованої у селищі?

Не застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні РРО (ПРРО), а використовують розрахункові книжки та книги обліку розрахункових операцій при здійсненні роздрібної торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування на території закритих військових гарнізонів і містечок, а також військових частин, розташованих у межах сіл, селищ, якщо граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не перевищує:

 для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку другої - третьої груп на території сіл – до досягнення 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів);

 для всіх без виключення суб’єктів господарювання на будь-якій території – 500 тис. грн. на один суб’єкт господарської діяльності, в тому числі фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку.

Це визначено Переліком окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336.

ГУ ДПС у Запорізькій області

http://chp.com.ua/all-news/item/79520-chi-neobkhidno-zastosovuvati-rro-fop-platniku-edinogo-podatku-pri-zdijsnenni-torgivli-na-teritoriji-vijskovoji-chastini-roztashovanoji-u-selishchi

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

21.06.2022
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.