Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Питання особливостей застосування РРО підприємцями розглядалося у Білогірській державній податковій інспекції за участі керівника відомства Василя Олуйка. Як повідомив посадовець, платники податків при розрахунках зі споживачами поряд з традиційними РРО можуть застосовувати програмні реєстратори розрахункових операцій, які можна встановити на комп’ютер, смартфон чи планшет. Нові програмні рішення доступні кожному на безкоштовній основі, а реєстрацію ПРРО можна здійснити в електронному вигляді в Електронному кабінеті.
15.02.2021   Новини ЗМІ
Фахівці Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі застосовують різні форми роз’яснювальної робота з питань податкового законодавства.
15.02.2021   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), відповідно до ст. 17 Закону № 265 застосовуються фінансові санкції
15.02.2021   Новини ЗМІ
Останнім часом питання застосування РРО фізичними особами-платниками єдиного податку викликало чималий резонанс у суспільстві. Тож, запорізькі податківці, аби уникнути поширення недостовірної інформації, налагоджують прямий діалог з тими підприємцями, яких стосуються законодавчі зміни та інформують тих, хто застосовувати реєстратори розрахункових операцій не зобов’язаний.
15.02.2021   Новини ЗМІ
З метою реалізації рішення, прийнятого на засіданні Громадської ради, відбулося виїзне засідання у форматі «круглого столу» у м. Коростень із представниками громадськості, платниками податків - фізичними особами підприємцями.:
15.02.2021   Новини ЗМІ
На сьогодні питання контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, є надзвичайно актуальним. Тому Податкова Донеччини максимально ретельно підходить до цього питання.
15.02.2021   Новини ЗМІ
Соборний відділ організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.
15.02.2021   Новини ЗМІ
Нацбанк України має намір розширити можливості застосування корпоративних платіжних карток. Для цього регулятор планує осучаснити та удосконалити вимоги законодавства щодо емісії платіжних карток та їх використання бізнесом.
15.02.2021   Новини ЗМІ
Стан щодо обміну інформацію та перспективи подальшої співпраці стали основною темою обговорення під час онлайн зустрічі Голови Державної податкової служби України Олексія Любченка з Головою Податкової служби Республіки Кіпр паном Яннісом Цангарісом.
15.02.2021   Новини ЗМІ
Влітку минулого року вона продавалася по $ 32
15.02.2021   Новини ЗМІ
1 dot 6
7
8 9 dot 583
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.