Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Шахрайства з пластиком переходять на новий рівень. Якщо раніше найчастіше доступ до карткових рахунків отримували через фішингові сайти, то сьогодні зростає кількість випадків із заміною SIM-карт і фінансового номера.
17.04.2019   Новини Асоціації
В Україні через 6 місяців запрацює Кодекс із процедур банкрутства. Він дає можливість чесним позичальникам у разі складної фінансової ситуації очиститися від боргового зобов'язання. Експерти вважають, що закон не ідеальний, але це великий плюс для банківської системи країни.
17.04.2019   Новини Асоціації
Викривлення інформації з метою вплинути на свідомість мас практикується давно і досить успішно.
17.04.2019   Новини Асоціації
Верховний суд наполягає, що легалізація ним однієї з найкорупційніших схем у будівництві – це і законно, і справедливо.  
17.04.2019   Новини Асоціації
Рішення ДФС внести до державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 альтернативних моделей касових апаратів, які дозволяють проводити операції за допомогою планшета і смартфона - виведе великих платників податків з-під контролю податкової служби, - про це заявив колишній директор держпідприємства НДІ "Укрелекон" Микола Коваленко. За його словами, експеримент по впровадженню нових систем обліку проводиться в інтересах великого бізнесу.
16.04.2019   Новини Асоціації
Для суб’єктів господарювання — виробників РРО в межах виконання заходів зі створення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій, передбаченого постановою Кабміну від 12.05.2004 р. № 601 «Про затвердження Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій», запроваджено новий електронний сервіс, який надає можливість виробникам РРО подати запит про надання витягу з реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі — запит) та отримати витяг з реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі — витяг) в електронній формі.
16.04.2019   Новини Асоціації
Податківці зазначили, в яких випадках на залишок готівки в скриньці РРО можна не робити операції «службова видача» та «службове внесення» на початок наступної зміни
16.04.2019   Новини Асоціації
1 жовтня 2018 року набув чинності наказ Мінфіну № 773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО, реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО, а також порядку опломбування РРО.
16.04.2019   Новини Асоціації
За словами міністра, вплив трендів спостерігається і в Україні
16.04.2019   Новини Асоціації
Українська фінтех команда Bitmonsters, як і анонсувалося раніше, продовжує впровадження нового платіжного рішення власної розробки на ринку електронної комерції України.:
16.04.2019   Новини Асоціації
1 dot 55
56
57 58 dot 176
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.