Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує суб’єктам господарювання, що відповідно до вимог Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) з 01 жовтня 2023 року відновлено відповідальність суб’єктів господарювання за порушення порядку здійснення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
13.11.2023   Новини ЗМІ
В Україні продовжують закручувати "податкові гайки". Цього разу черга дійшла до самозайнятих громадян, які переважно надають ремонтні, транспортні та інші послуги. Розуміючи, що ініціатива запровадження нових податків навряд чи викличе захоплення, влада обіцяє помірні ставки та прості процедури. "Апостроф" з'ясовував, яких податків чекати перукарям, таксистам та сантехнікам.
12.11.2023   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони м. Дніпра) інформує.
11.11.2023   Новини ЗМІ
Як розповіли у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області, адміністративний арешт майна, згідно з нормами Податкового кодексу України є виключним способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків.
10.11.2023   Новини ЗМІ
Пунктом 2 Постанови № 1336 встановлено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених, зокрема, у п. 11 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.                                                     
10.11.2023   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони м. Дніпра) нагадує, що відповідно до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) за загальним правилом, суб'єкти господарювання, незалежно від організаційно правової форми, які здійснюють розрахунки в готівковій та/або в безготівковій формі у сфері торгівлі громадського харчування та послуг застосовують РРО/ПРРО, крім умов та форм наведених у нормативно-правових актах.
10.11.2023   Новини ЗМІ
Згідно з п. 6 розд. III Порядку реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари/послуги, затвердженого наказом Мінфіну № 547 від 14.06.2016 р., та п. 9 розд. ІV Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування ПРРО, затвердженого наказом Мінфіну № 317 від 23.06.2020 р., внесення чи видача готівки з місця проведення розрахунків реєструються через РРО або ПРРО за допомогою операцій «службове внесення» та «службова видача», якщо вони не пов'язані з проведенням розрахункових операцій
09.11.2023   Новини ЗМІ
ДПС продовжує інформувати платників податків про актуальні питання щодо особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з чим повідомляє таке.
09.11.2023   Новини ЗМІ
ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу, що у разі продажу товарів на умовах внесення оплати частинами, платник податку на додану вартість забезпечує приймання кожної частини такої оплати із дотриманням вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
09.11.2023   Новини ЗМІ
Кабінет міністрів на засіданні 7 листопада затвердив порядок надання комплексної електронної публічної послуги "е-Підприємець", що покликана спростити започаткування та ведення бізнесу. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль та представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.
08.11.2023   Новини ЗМІ
1 dot 4
5
6 7 dot 892
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.