Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Дані оприлюднила прес-служба Мінфіну
20.04.2019   Новини Асоціації
Нацбанк не погоджується з рішенням Окружного адмінсуду Києва, яким визнано протиправним та скасовано рішення про виведення неплатоспроможного Приватбанку з ринку за участю держави, і готується до подачі апеляційної скарги. Про це йдеться в повідомленні регулятора.
20.04.2019   Новини Асоціації
17 квітня Уряд схвалив постанову, яка дозволить запустити в роботу Електронний реєстр листків непрацездатності
20.04.2019   Новини Асоціації
У лютому 2015 року Національному банку України довелося в екстреному режимі відмовитися від фіксованого курсу на користь плаваючого. Поки Нацбанк рятував таким чином золотовалютні резерви України, гривня різко знецінилась, курс долара у піковий період сягнув 30 гривень. Упродовж досить тривалого часу курс гривні до долара США може похвалитися відносною стабільністю. Проте попереду – другий тур виборів, розгляд позову колишніх власників «Приватбанку» щодо законності його націоналізації та виплати по зовнішніх запозиченнях. LB.ua спробував розібратися, що буде з курсом гривні у найближчій перспективі.
20.04.2019   Новини Асоціації
Маніпуляція з базовими показниками, які описують систему освіти, унеможливлює якісний діалог про справжні виклики.  
20.04.2019   Новини Асоціації
Засновник і основний власник групи компаній ISTIL Group пакистанського походження, учасник платформи для взаємодії бізнесменів БІЗНЕС-100 Мохаммад Захур переконаний, що бізнес має бути відкритим і не приховувати тих людей, які несуть шкоду і є небезпечними для економічного клімату України.
20.04.2019   Новини Асоціації
Міністерство фінансів затвердило нові порядки ведення реєстру примірників реєстраторів розрахункових операцій (реєстр примірників РРО) та реєстр центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій (реєстр ЦСО).
19.04.2019   Новини Асоціації
Головне управління ДФС у Закарпатській області звертає увагу, що видача готівки з каси для здавання її до банку оформлюється відповідними касовими ордерами (прибутковим або видатковим) з відображенням такої касової операції в касовій книзі.
19.04.2019   Новини Асоціації
У міжнародному коді вже буде міститися інформація про одержувача.
19.04.2019   Новини Асоціації
«Мінфін» з'ясував, як в Україні розвивається технологія віддаленої ідентифікації BankID, які банки дозволяють нею скористатися і чим відрізняються системи Приватбанку і НБУ.
19.04.2019   Новини Асоціації
1 dot 4
5
6 7 dot 129
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.