Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що підакцизні товари (продукція) – товари за кодами згідно з УКТ ЗЕД, на які Податковим кодексом встановлено ставки акцизного податку. До підакцизних товарів належать спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво (крім квасу «живого» бродіння). Також, щодо пива, вина (в т.ч. столового), сидру та пері без додавання спирту встановлюються ставки акцизного податку.
20.01.2023   Новини ЗМІ
Шосткинська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що відповідно до ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями розрахункова операція – приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки – оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця. 
20.01.2023   Новини ЗМІ
Звертаємо увагу, що на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України у відкритій частині «Електронного кабінету» в меню «Реєстри» у вкладці «Інформація про РРО» (https://cabinet.tax.gov.ua/registers/rro) – суб’єкт господарювання може отримати інформацію щодо всіх зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО), шляхом пошуку за даними.
20.01.2023   Новини ЗМІ
Державна податкова служба інформує про відновлення функціонування пошукового сервісу «Пошук фіскального чека», що розміщений за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check.
19.01.2023   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (території обслуговування – Амур-Нижньодніпровський,  Індустріальний та Самарський райони м. Дніпра) повідомляє, що система обліку даних реєстраторів розрахункових операцій (далі – СОД РРО) – це інформаційна система, призначена для збору, зберігання, використання даних реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (у тому числі електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків, створених реєстраторами розрахункових операцій та програмними реєстраторами розрахункових операцій), перевірки справжності та достовірності розрахункових документів.  
19.01.2023   Новини ЗМІ
Як інформують в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, що повернення коштів за неотриманий товар (не надану послугу) здійснюється у тій формі оплати у якій була здійснена розрахункова операція.
19.01.2023   Новини ЗМІ
Фахівці ГУ ДПС у Закарпатській області звертають увагу на те чи необхідно застосовувати РРО або ПРРО при здійсненні розрахунків через платіжний термінал (із застосуванням електронних платіжних засобів), при цьому, які обов’язкові реквізити повинен містити фіскальний касовий чек та чи вважається сліп (квитанція) розрахунковим документом.
18.01.2023   Новини ЗМІ
В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, фізичним особам – підприємцям що з 26.11.2021 року необхідно вести облік товарних запасів за встановленою формою, відповідно до Порядку, який затверджено наказом Міністерства фінансів від 03.09.2021 р. № 496. Підприємці самостійно можуть обрати форму обліку - електронну або паперову.
18.01.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує, що ДПС України наказом від 10.01.2023 року № 15 затвердила у новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.
18.01.2023   Новини ЗМІ
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що для забезпечення контролю за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг ДПС в месенджері Telegram запустила сервіс для громадян – чат-бот «StopViolationBot». Чат-бот – ефективний та сучасний засіб комунікації, який дозволяє 24/7 оперативно поінформувати ДПС про факти виявлених порушень законодавства. За допомогою чат-боту можна повідомити податкову службу 
18.01.2023   Новини ЗМІ
1 dot 4
5
6 7 dot 825
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.