Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

У разі виявлення під час перевірки суб’єкта господарювання підтверджених належним чином фактів неодноразових порушень вимог щодо застосування РРО та/або ПРРО, до суб’єкта господарювання застосовуються фінансові санкції, зокрема, за першу з таких операцій – штраф, як за перше порушення, а за кожну наступну – як за наступне порушення.
11.05.2023   Новини ЗМІ
Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із продажу комплектуючих частин вживаних технічно складних побутових товарів (портативний персональний комп’ютер, включаючи дисплей, клавіатуру і вказівний пристрій, акумуляторні батареї, ноутбук) і стикаються із складнощами у веденні обліку та правильності їх найменування, Державна податкова служба України рекомендує керуватись таким.  
10.05.2023   Новини ЗМІ
Державна податкова служба України нагадує, що з метою забезпечення контролю за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, громадського харчування з липня 2022 року ДПС запущено новий сервіс для громадян – чат-бот «StopViolationBot» у месенджері Telegram. З його допомогою в будь-який час доби у будь-якому місці можна оперативно поінформувати ДПС про факти виявлених ймовірних порушень законодавства
10.05.2023   Новини ЗМІ
У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії з 24 лютого в Україні діє воєнний стан, а Указом Президента № 69/2022 оголошено загальну мобілізацію. Разом з Іриною Сироїд, адвокатом Trustme Law Firm, ми розібрались, який порядок призову ФОП та чи мають вони пільги на сплату податків та ведення звітності на час військової служби.  
10.05.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.   
09.05.2023   Новини ЗМІ
Днями в приміщенні Виноградівської ДПІ пройшли робочі зустрічі з платниками податків на тему подання звітності СГ за формою ЗВР-1 «Звіт про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)».
09.05.2023   Новини ЗМІ
Зазначається, що жінка львів’янка працювала на посаді продавця продовольчих товарів у ФОП. Протягом 1 – 17 січня жінка систематично викрадала гроші з каси магазину, у якому вона працювала. Загалом вона привласнила близько 240 тис. гривень, усі кошти вона зараховувала на свою банківську карту через банкомати самообслуговування.
09.05.2023   Новини ЗМІ
Мати в наявності РРО – це лише половина справи. Щоби використання РРО було законним, його треба фіскалізувати і (якщо це апаратний РРО) опломбувати. Якщо ж ви торгуєте ліцензійним товаром (наприклад, алкогольними напоями або тютюновими виробами), такий РРО повинен бути зазначений у ліцензії
08.05.2023   Новини ЗМІ
Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон N 265).  
08.05.2023   Новини ЗМІ
Однією з важливих умов фінансування України в рамках нової програми з МВФ є розроблення Національної стратегії доходів (НСД). «Фактично йдеться про податкову реформу», – сказав голова фінансового та податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев під час дискусії, проведеної 3 травня Центром економічної стратегії. Її присвятили впливу програми з МВФ на вітчизняну податкову систему та доходи бюджету.  
08.05.2023   Новини ЗМІ
1 dot 4
5
6 7 dot 850
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.