Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

В інтерв’ю для Новини.LIVE голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розказав про відновлення перевірок бізнесу, виконання "маяків" МВФ, ухвалення закону про фінмоніторинг політично значущих осіб та оподаткування надприбутків банків.
14.09.2023   Новини ЗМІ
Чи необхідно ФОП - платнику єдиного податку, який здійснює продаж продовольчих товарів за допомогою торгівельних автоматів (вендингових автоматів), застосовувати РРО.
14.09.2023   Новини ЗМІ
Державна податкова служба України інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.
14.09.2023   Новини ЗМІ
Законопроєктом №10028 пропонується скасувати для всіх фізосіб-підприємців обов’язок вести облік товарних запасів і здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку
13.09.2023   Новини ЗМІ
Податківці Головного управлінні ДПС в Івано-Франківській області наголошують, що при здійсненні розрахункових операцій (готівкою, платіжною карткою тощо), платники податків зобов'язані застосувати РРО та/або ПРРО, щоб працювати в правовому полі.
13.09.2023   Новини ЗМІ
Не відображення суб’єктами господарювання в чеках РРО та/або ПРРО коду згідно з УКТ ЗЕД тягне застосування фінансової санкції, яка передбачена пунктом 7 статті 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»
13.09.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно з п.п. 1, 2 та 3 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції
12.09.2023   Новини ЗМІ
ДПІ у м. Полтаві Головного управління ДПС у Полтавській області продовжує інформувати платників, щодо застосування РРО/ПРРО у своїй господарській діяльності. Фахівцями в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві надається актуальна інформація щодо змін у законодавстві, внесених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», а також важливих питань при роботі з РРО/ПРРО.
12.09.2023   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Криворізький регіон) щодо питання можливого проведення розрахункової операції при розрахунку з фізичною особою через реєстратор розрахункових операцій на суму понад 50 000 грн з відображенням її в одному розрахунковому документі одночасно в готівковій та в безготівковій формі (із застосуванням електронного платіжного засобу та POS – терміналу), повідомляє.
12.09.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що у зв’язку з набранням з 01.08.2023 чинності Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) штрафні (фінансові) санкції, за порушення вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі, Закон № 265), та пов’язані із здійсненням розрахунків за товари (послуги) без застосування РРО/ПРРО, та/або невидачу відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункової операції:
11.09.2023   Новини ЗМІ
3
4
5 6 7 dot 878
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.