Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Амур-Нижньодніпровський, Індустріальний та Самарський райони м. Дніпра) звертає увагу, що згідно зі ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» зі змінами і доповненнями (далі – Закон № 481) роздрібна торгівля, зокрема, алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
25.01.2023   Новини ЗМІ
Старший державний інспектор Коростишівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Алла Гетманенко роз’яснила  платникам податків громади, зокрема мова йшла про спрощену та загальну системи оподаткування, актуальні ставки оподаткування та застосування РРО.
24.01.2023   Новини ЗМІ
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують
24.01.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у м. Києві звертає увагу, що платниками єдиного податку першої групи РРО та/або ПРРО не застосовуються (п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ).
24.01.2023   Новини ЗМІ
На це запитання надано роз’яснення фахівцями Городоцької ДПІ під час зустрічі з платниками податків. Так, згідно з пунктом 1 глави 1 розділу II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 (далі – Порядок реєстрації КОРО), суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, крім суб’єктів господарювання, які відповідно до рішень, затверджених власними розпорядчими документами, про те, що у випадку відключення електроенергії проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту включення електроенергії, зобов’язані зареєструвати книги обліку розрахункових операцій (КОРО).  
24.01.2023   Новини ЗМІ
ДПС постійно проводить аналіз наявних ризиків у діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції при продажу товарів (наданні послуг), із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (далі ­– РРО), програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО).
23.01.2023   Новини ЗМІ
У 2023 році сплата акцизного податку виробниками та імпортерами сигарил повинна здійснюватися на відповідні рахунки за кодами класифікації доходів бюджету 14020601 та 14030601. Про це повідомляють в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
23.01.2023   Новини ЗМІ
Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (територія обслуговування – Новокодацький, Чечелівський та Центральний райони міста Дніпра) нагадує про порядок проведення фактичної перевірки платника податків.
23.01.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані щоденно створювати у паперовій та/або електронній формі РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) або програмними РРО фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.
22.01.2023   Новини ЗМІ
QR-код у розумінні законодавства, що регулює розрахункові операції, не є платіжним засобом. А застосування РРО та/або ПРРО залежить від способу отримання коштів суб’єктом господарювання (продавцем), як оплати за товар (послугу)  
21.01.2023   Новини ЗМІ
3
4
5 6 7 dot 825
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.