Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Без попередження і з можливістю безперешкодного цілодобового доступу до будь-яких приміщень. Саме так кілька років проводила інспекційні відвідування (читай - перевірки) Державна служба України з питань праці (Держпраці). А бізнес, який не встигав до них підготуватися і навіть зателефонувати адвокату, "попадав" на кругленьку суму штрафу. Причому усунення виявлених порушень від штрафів не рятувало. Кількість "покараних" підприємств обчислювалася тисячами, а санкції - мільйонами гривень. Найчастіше під "приціл" потрапляли IТ-компанії, представники роздрібної торгівлі та споживчих послуг. У цих сегментах співпраця з ФОП стало традиційною і могла бути легко кваліфікована як неоформлені трудові відносини. Саме це і приваблювало інспекторів.
03.07.2019   Новини ЗМІ
Національний банк визначив 14 банків системно важливими відповідно до оновленої методології.
02.07.2019   Новини ЗМІ
До заяви слід додати копії документів щодо підтвердження факту купівлі, а також копії паспорта РРО та паспорта модема (у разі застосування зовнішнього модема)
30.06.2019   Новини ЗМІ
Кількість і вага відправлень, імпортованих в Україну, на порядок більше, аналогічних параметрів експорту.
29.06.2019   Новини ЗМІ
Приватбанк застосовує сучасні технології для виявлення шахраїв.
28.06.2019   Новини ЗМІ
Разом з головною криптовалютою дорожчає більшість альткоінов
28.06.2019   Новини ЗМІ
Правові засади застосування РРО визначено Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО). Його дія поширюється на всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Ось так всеосяжно законодавець визначив сферу застосування РРО. Але, як завжди, не все так просто: є винятки, є спірні моменти, які досі зводять бізнес і податківців у суді. Що ж, з’ясуймо в деталях питання, яке винесено в заголовок цієї статті.
27.06.2019   Новини ЗМІ
Контролери розглянули різні способи здійснення розрахунків за товар, який продають через мережу Інтернет.
27.06.2019   Новини ЗМІ
Виїзна торгівля — зовсім не нове явище, і чимало аналітиків уже приділяли їй увагу, неодноразово висвітлюючи цю тему. Та все ж є деякі аспекти, актуальні саме сьогодні.
Які контролюючі органи можуть перевіряти виїзну торгівлю? На підставі яких норм чинного законодавства? Чому це стало особливо актуально у 2019 році?
Відповіді на окремі питання, пов’язані з контролем виїзної торгівлі, ви знайдете у цій статті  
27.06.2019   Новини ЗМІ
Закон №2744-VIII офіційно опублікований 25 червня, а набере чинності 1 липня 2019 року
27.06.2019   Новини ЗМІ
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.