Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Нарешті створена Державна митна служба. Що потрібно зробити, аби вона була інституційно сильною та функціонально незалежною?
05.08.2019   Новини ЗМІ
Україна веде переговори з західними партнерами щодо проведення податкової амністії.Про це в інтерв'ю в ефірі Радіо НВ заявив секретар РНБО Олександр Данилюк, передає Уніан.
05.08.2019   Новини ЗМІ
Учасники фондового ринку за останній рік провели фіктивних операцій, не пов'язаних з інвестиційною діяльністю, на 20 млрд грн. Про це повідомив голова Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) Тимур Хромаєв на фейсбуці.
05.08.2019   Новини ЗМІ
Тим не менш, загальна цифра - позитивна: вона більше минулорічної майже на 14 відсотків!  
05.08.2019   Новини ЗМІ
Готівковий долар на тижні в банках може торгуватися близько 24,8/25,1 грн.
05.08.2019   Новини ЗМІ
Щодня прямуючи на автозаправну станцію, ми рідко замислюємось над питанням застосування АЗС касового апарату. Для нас як споживачів більш важливим є питання якості пального, вигідні ціни, дисконтні програми, які стали невід’ємною частиною кожної компанії, яка конкурує на торгівельному ринку. А даремно! Відсутність РРО та виданого вам розрахункового документа може свідчити про відсутність контролю над процесами доставки, заправки, а головне якості пального.
04.08.2019   Новини ЗМІ
Щодо незастосування штрафних санкцій за порушення граничних термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування до акцизних накладних, які припадають у період проведення технічного обслуговування системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕА РПСЕ).
04.08.2019   Новини ЗМІ
В Україні в липні вступили в силу нові правила контролю і обліку паливно-мастильних матеріалів. Мета змін – скоротити частку фальсифікату на ринку моторного палива. Але через проблеми у розробці баз даних обліку палива багато положень реформи довелося перенести на більш пізній термін. Це дає нелегальним торговцям додатковий час, щоб перегрупуватися і знайти нові варіанти для обходу законодавства. Детальніше – у матеріалі РБК-Україна.  
04.08.2019   Новини ЗМІ
Суб’єкти господарювання зобов’язані друкувати або створювати в електронній формі на РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) залежно від моделі РРО, яка використовується підприємством, контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років.
03.08.2019   Новини ЗМІ
1 серпня в БЦ «ЛІГА» відбувся прес-брифінг Голови Державної податкової служби Сергія Верланова. Тема зустрічі — підбиття підсумків початкових етапів становлення нової Податкової служби.
03.08.2019   Новини ЗМІ
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.