Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Гривня продовжує зміцнюватися стосовно долара, і в найближчі місяці валютних коливань не очікується, кажуть в НБУ.  
22.05.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що реєстратор розрахункових операцій повинен, зокрема, забезпечувати накопичення контрольно-звітної інформації у разі неможливості передачі її через порушення зв’язку із сервером обробки інформації з будь-яких причин та автоматичну передачу накопиченої інформації до сервера обробки інформації після відновлення зв’язку. 
21.05.2023   Новини ЗМІ
Особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій у період дії воєнного стану обговорювалися під час онлайн-зустрічі ДПС з представниками Асоціації платників податків України.
19.05.2023   Новини ЗМІ
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що згідно вимог Закону України від 20.09.2019 № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» із змінами та доповненнями, внесеними в зв’язку з прийняттям Закону України від 01.12.2020 № 1017 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій»  суб’єкти господарювання, у тому числі ФОП ІІ – IV груп єдиного податку, зобов’язані здійснювати розрахункові операції із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
19.05.2023   Новини ЗМІ
Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що відповідно до глави 2 розд. II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 547), реєстрація реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.
19.05.2023   Новини ЗМІ
Є категорії підприємців, які не мають обов’язку у 2023 році використовувати програмні та класичні реєстратори розрахункових операцій
18.05.2023   Новини ЗМІ
Застосування РРО/ПРРО не є обов’язковим уразі провадження СГ діяльності лише з надання послуг та за умови проведення розрахунків за надані послуги виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів  
18.05.2023   Новини ЗМІ
Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку). Про це нагадали фахівці ГУ ДПС у Чернівецькій області.
18.05.2023   Новини ЗМІ
Вже з 1 липня український бізнес повністю повернеться до довоєнних умов праці та оподаткування. Уряд повертає всі податки, перевірки та вимоги, які були до початку повномасштабної війни. Разом із перевірками повертаються й покарання. Зокрема, повернуть штрафи до 85 тисяч гривень за зайняття незареєстрованим підприємництвом.
17.05.2023   Новини ЗМІ
Народні депутати та правоохоронці вирішили всерйоз взятися за «тіньовий» ринок підакцизної продукції. 8 травня відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, під час якого розглядалися питання, пов'язані з нелегальним обігом тютюнових виробів, алкогольних напоїв та палива.
17.05.2023   Новини ЗМІ
2
3
4 5 6 dot 851
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.