Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

Який порядок видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасування помилково проведеної через РРО суми розрахунку?
16.09.2020   Новини ЗМІ
Проаналізувавши весь перелік законодавчо визначених реквізитів чеків та звітів РРО у ДПС не знайшли серед них ідентифікаційних даних касира.
16.09.2020   Новини ЗМІ
На черговому засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено з техніко-юридичними правками План пріоритетних дій Уряду. Про це інформує Урядовий портал.
16.09.2020   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що первинна процедура отримання електронних довірчих послуг від Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) не передбачає можливість реєстрації заявників через мережу Інтернет.
16.09.2020   Новини ЗМІ
Критично важливо, щоб податкова амністія стала механізмом повернення капіталів, що втекли з України, а не черговим «катувальним пристосуванням».
16.09.2020   Новини ЗМІ
Є секретом Полішинеля, що вітчизняний бізнес постійно потерпає від тиску з боку правоохоронців різного штибу. Йдеться не тільки про співробітників Служби безпеки України, які замість боротьби з тероризмом і зайняття контррозвідкою намагаються нав’язати свій порядок денний підприємцям. Висота польоту «правоохоронної пташки», яка не проти запхати свого корумпованого дзьоба в кишеню мало не кожного бізнесмена, вражає. І не треба бути видатним орнітологом, щоб визначити ключових опонентів комерсантів. Серед них — підрозділи Національної поліції, які не зменшили своїх спроможностей навіть після ліквідації департаменту захисту економіки у вересні 2019 року, згадані есбеушники, податкова міліція.
16.09.2020   Новини ЗМІ
Якщо юридична особа здійснюватиме розрахункові операції - РРО потрібен. А в яких випадках оплата безготівкою буде вважатися розрахунковою операцією?
Мар'яна Кавин
15.09.2020   Новини ЗМІ
Чи застосовуються РРО та/або ПРРО та РК при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів?
15.09.2020   Новини ЗМІ
Податківці у підкатегорії 109.21 «ЗІР» зауважили, що відповідно до ст. 15 Закону №265 контроль за додержанням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів та інших вимог Закону №265 здійснюють контролюючі органи шляхом проведення фактичних та документальних перевірок відповідно до ПКУ.
15.09.2020   Новини ЗМІ
Хто та за якими критеріями визначає код УКТ ЗЕД коктейлів, виготовлених із використанням алкогольних напоїв для зазначення у фіскальному чеку?
15.09.2020   Новини ЗМІ
2
3
4 5 6 dot 483
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.