Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Новини

В Головному управлінні ДПС у Житомирській області інформують, що суб’єкти господарювання повинні забезпечувати наявність у касі банкнот, обігової та/або розмінної монети для видачі здачі (за винятком тих номіналів монет (банкнот), карбування та випуск в обіг/додатковий випуск в обіг яких припинено Національним банком України з урахуванням бонусних програм лояльності та/або наявності пристроїв для приймання монет. Суб’єкти господарювання в разі прийняття НБУ рішення щодо припинення карбування та випуску в обіг/додаткового випуску в обіг певних номіналів монет зобов’язані здійснювати заокруглення загальної суми покупки в порядку, передбаченому нормативно-правовим актом НБУ з питань, що регулюють обіг монет дрібних номіналів. 
02.02.2023   Новини ЗМІ
ДПС попередила платників податків про дотримання вимог чинного законодавства у частині забезпечення можливості здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням платіжних терміналів)
01.02.2023   Новини ЗМІ
Урядовці пропонують з 1 липня скасувати мораторій на проведення податкових перевірок для бізнесу та повернути штрафи за невикористання касових апаратів
01.02.2023   Новини ЗМІ
Голова Комітету фінансів України Данило Гетьманцев анонсує підвищення податків, відновлення податкових перевірок та обов'язкове введення РРО. Зміни торкнуться насамперед найменших підприємців. ФОПи вже готують протести, адже повернення навіть до довоєнних умов праці можуть вбити малий бізнес.
31.01.2023   Новини ЗМІ
Відповідно до підпункту 2 пункту 58 розділу VI Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 148), готівка, що надходить до кас, повинна своєчасно та в повній сумі оприбутковуватися. Порядок оприбуткування готівки в касах, у тому числі і під час розрахунків із застосуванням реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) (або розрахункових книжок (далі – РК)), визначений пунктом 11 розділу II Положення № 148.
31.01.2023   Новини ЗМІ
В умовах воєнного стану пріоритетним напрямом роботи ДПС залишається розвиток онлайн-сервісів для задоволення потреб платників, забезпечення ними електронної взаємодії з органами ДПС, щоб сплачувати податки було легко та зручно, а отримувати електронні послуги – просто та комфортно.
30.01.2023   Новини ЗМІ
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що в період дії воєнного стану обмежено доступ до публічних електронних реєстрів, тому суб’єкт господарювання з метою отримання інформації для заповнення графи «Реєстраційний номер екземпляра РРО», зокрема, заяви про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою № 1-РРО (ідентифікатор форми J/F1311405), заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій  та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО (J/F1311304)
30.01.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що для забезпечення контролю за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг ДПС працює сервіс для громадян – чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram.  
30.01.2023   Новини ЗМІ
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що з 01.01.2022 року застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) та/або програмного РРО (ПРРО) є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ – ІV групи при продажу товарів, робіт, послуг, у разі здійснення ними розрахункових операцій у розумінні Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами.
29.01.2023   Новини ЗМІ
1
2
3 4 5 dot 825
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.