Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

З 2021 підприємці-продавці ювелірних виробів зобов'язані використовувати РРО

> > > З 2021 підприємці-продавці ювелірних виробів зобов'язані використовувати РРО

Тоді як долар трохи подешевшав, з 2021 роки використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) зобов'язані підприємці-продавці ліків, ювелірних виробів і технічно складних товарів з гарантійним ремонтом.

Про це свідчать норми закону № 1017-ІХ, передають Українські Новини.

З 1 січня поточного року використання РРО є обов'язковим тільки для тих платників єдиного податку 2-4 груп, які здійснюють: реалізацію технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту; реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я; реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінних каменів, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Відповідно до закону, також збільшено максимальну межу доходу платників єдиного податку 2-4 груп, до досягнення якого іншим суб'єктам РРО можна не використовувати.

Підприємці-"спрощенці" матимуть проводити свої розрахункові операції через РРО з наступного кварталу після досягнення ними протягом календарного року рівня доходу в 220 мінімальних заробітних плат.

З 2021 року розмір мінімальної зарплати підвищено з 5 до 6 тис. гривень.

Як повідомляли Українські Новини, закон №1017-их передбачає повну фіскалізацію для ФОП з 1 січня 2022 роки замість січня 2021 року.

Стало відомо, як будуть змінюватися мінімальна зарплата, пенсії і соцвиплати у 2021 році.

Джерело: "Українські новини"

https://ukranews.com/ua/news/748298-ne-vsih-pidpryyemtsiv-zvilnyly-na-rik-vid-vykorystannya-rro

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

13.01.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.