Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Южаніна запропонувала розмитнити "евробляхи" за 3 місяці зі знижкою

> > > Южаніна запропонувала розмитнити "евробляхи" за 3 місяці зі знижкою

Голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна запропонувала підтримати ініціативу про встановлення строків для пільгового розмитнення "евроблях". Про це повідомляє Auto24.

Наголошується, що Южаніна озвучила ряд ідей, які профільний комітет підтримав після внесення народними депутатами. Зокрема, депутат запропонувала встановити терміни щодо пільгового розмитнення автомобілів, які були ввезені в Україну (так званих "евроблях").

Тобто крім ставок акцизу, затверджених у першому читанні, пропонується надати пільговий коефіцієнт 0,5 для автомобілів, які будуть розмитнені протягом 30 днів після вступу закону в силу.

Ті ж авто, які будуть розмитнені в наступні 60 днів, будуть розмитнені з коефіцієнтом 0,75. Крім того, всі сплачені податки за розмитнення "евроблях", які були ввезені до прийняття закону, повинні надійти до Пенсійного фонду України.

Що стосується пільгового розмитнення електромобілів, то з цього питання було внесено понад 40 поправок. Вони будуть винесені на обговорення до сесійної зали парламенту, заявила Южаніна.

За її словами, законопроекти мають бути розглянуті у другому читанні і в цілому 8 листопада.

Як писало DT.UA, "евробляхи" та приватні перевізники — основні клієнти нелегальних торговців дизелем.

"Дзеркало тижня. Україна".

08.11.2018
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.