Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Якщо РРО забезпечує перенесення залишків, «службове внесення» можна не робити

> > > Якщо РРО забезпечує перенесення залишків, «службове внесення» можна не робити

Податківці зазначили, в яких випадках на залишок готівки в скриньці РРО можна не робити операції «службова видача» та «службове внесення» на початок наступної зміни

Харківські податківці у ІПК від 21.03.2019 р. №1145/ІПК/20-40-14-10-21 нагадали, що внесення чи видача готівки з місця проведення розрахунків повинні реєструватися через РРО з використанням операцій «службове внесення» та «службова видача», якщо такі внесення чи видача не пов'язані з проведенням розрахункових операцій (п. 6 Розділ ІІІ Порядку №547).
Крім того, операція «службове внесення» використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання Z-звіту.
При цьому податківці роз’яснили: якщо технічні можливості РРО забезпечують в автоматичному режимі перенесення залишків коштів з кінця робочого дня на початок робочого дня, і фактично готівкові кошти не вносяться або не видаються з місця проведення розрахунків, то операції «службове внесення» або «службова видача» можна не проводити. Те саме, на нашу думку, стосується і випадків складання Z-звіту наприкінці зміни та на початку нової зміни протягом дня.

   
Автор:
Горбовцов Станіслав
Джерело
«Дебет-Кредит»

16.04.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.