Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Як зареєструвати РРО дистанційно під час карантину?

> > > Як зареєструвати РРО дистанційно під час карантину?


Під час карантину всі послуги ДПС надає дистанційно. Під час подання заяви для реєстрації РРО в електронному вигляді копію реєстраційного посвідчення РРО буде надсилатися на адресу електронної пошти

Офіс великих платників податків ДПС у зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» повідомляє, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом.
Від дня припинення карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.
Враховуючи викладене, такі адміністративні послуги, як: Реєстрація реєстратора розрахункових операцій, Реєстрація книг обліку розрахункових операцій, Реєстрація розрахункових книжок надаються в електронному вигляді.
Під час подання заяви в електронному вигляді кожен платник може отримати копію реєстраційного посвідчення засобами електронного зв'язку на адресу власної електронної пошти. Для цього в реєстраційній заяві достатньо зазначити спосіб отримання «в електронному вигляді на електронну пошту».
Важливо! Оригінали реєстраційних посвідчень будуть видані усім великим платникам після завершення дії карантину.
 
Джерело
Центральний офіс з обслуговування великих платників

https://news.dtkt.ua/uk/state/cash-handling/61467

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

25.03.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.