Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Які КВЕД передбачають застосування РРО у сфері охорони здоров’я

> > > Які КВЕД передбачають застосування РРО у сфері охорони здоров’я

З 1 січня 2021 року усі ФОП-єдинники, які здійснюють надання платних послуг у сфері охорони здоров’я, зобов’язані застосовувати РРО або програмні РРО. Це визначено абз. 4 п. 61 підрозділу 10 розділу XX «Інші перехідні положення» ПКУ.

Так, платні послуги у сфері охорони здоров’я, які можуть надавати фізичні особи – підприємці, визначає Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010. Цією класифікацією визначено розділ за кодом 86 «Охорона здоров’я», який поділяється на групи: 86.1 «Діяльність лікарняних закладів»; 86.2 «Медична та стоматологічна практика»; 86.9 «Інша діяльність у сфері охорони здоров’я».

Зазначений розділ включає лікарні широкого профілю та спеціалізовані лікарні короткочасного або тривалого перебування пацієнтів, санаторії, профілакторії, будинки для людей похилого віку з медичним обслуговуванням, психіатричні лікарні, установи для осіб з розумовими вадами, реабілітаційні центри, лепрозорії та інші установи охорони здоров’я, що мають необхідну матеріальну базу та проводять діагностичне та медичне лікування пацієнтів, які страждають різними захворюваннями.

Також до цього розділу відносяться медичні консультації та лікування в області загальної та спеціалізованої медицини як лікарями загального напряму, так і медичними спеціалістами та хірургами; стоматологічні послуги загального та спеціалізованого характеру, послуги ортодонтів.

Крім того, цей розділ включає оздоровчі заходи, які виконують не лікарні або практикуючі лікарі, а парамедичний персонал.

Джерело: за повідомленням ГУ ДПС в у Луганській області

https://interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/141195

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

11.01.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.