Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Які документи СГ – користувачу РРО необхідно додати до заяви про реєстрацію РРО, який не включений до Реєстру екземплярів РРО, у разі подання її до контролюючого органу?

> > > Які документи СГ – користувачу РРО необхідно додати до заяви про реєстрацію РРО, який не включений до Реєстру екземплярів РРО, у разі подання її до контролюючого органу?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що порядок включення реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) до реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі – Реєстр) встановлено розд. III Порядку ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі – Порядок), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.02.2019 № 64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій» (далі – Наказ № 64).

Відповідно до п. 1 розд. III Порядку до Реєстру вносяться відомості про екземпляри реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), моделі (модифікації) яких включені до Державного реєстру РРО, що поставлені для введення в обіг або експлуатуються, та строк служби яких не сплив.

Кожен екземпляр РРО включається до Реєстру один раз.

Кожному екземпляру РРО, включеному до Реєстру, присвоюється унікальний реєстраційний номер, який не змінюється протягом всього строку застосування РРО.

Разом з тим, п.п. 3 п. 2 Наказу № 64 передбачено, що протягом трьох місяців, наступних за місяцем набрання чинності Наказом № 64, у разі подання заяви до органу Державної податкової служби (далі – ДПС) про реєстрацію РРО, який не включений до Реєстру на дату подання такої заяви, суб’єкт господарювання – користувач реєстратора додає до заяви копії документів, які підтверджують факт купівлі або безоплатного отримання реєстратора у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування, а також копії паспорта (формуляра) РРО та паспорта модема (у разі застосування зовнішнього модема). На підставі зазначених документів орган ДПС включає РРО до Реєстру.

Головне управління ДПС
у Харківській області

https://kh.tax.gov.ua/media-ark/local-news/477109.html

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

23.06.2021
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.