Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Весняні зустрічі МВФ і Світового банку: Маркарова назвала три глобальних тренди

> > > Весняні зустрічі МВФ і Світового банку: Маркарова назвала три глобальних тренди

Міграція є одним з трьох основних трендів, які сьогодні змінюють реальність на глобальному рівні.
Про це заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова на семінарі "Основні глобальні тренди і їх вплив на програмні рекомендації МВФ", який пройшов в рамках щорічних весняних зустрічей Міжнародного валютного фонду і Світового банку (СБ) у Вашингтоні (США), написала 12 квітня прес-служба Мінфіну на своїй сторінці в Facebook.
За словами міністра, вплив трендів також спостерігається і в Україні.
"Перший тренд – це міграція. Міграція не тільки в сенсі переселення людей, а й в сенсі руху капіталу і доходів. Якщо ми хочемо "затримати" їх у нашій економіці, то доведеться докласти спільних зусиль, щоб створити для цього умови. Мігрують також і проблеми. Наші економіки стали дуже пов'язані між собою, а, значить, і проблеми у нас стають спільними", – підкреслила Маркарова.
Другим глобальним трендом вона назвала відкриті дані. Глава Мінфіну додала, що Україна досить динамічно розвиває цей напрямок.
"При цьому перед нами стоять проблеми, які потрібно вирішувати разом: ефективний захист даних і вплив величезних обсягів інформації на світогляд покоління, яке ще не може критично мислити. І звідси випливає третій тренд – популізм, [який] змушує нас думати, як протистояти тим, хто обіцяє швидкі рішення замість складних, але необхідних реформ", – зазначила у своєму виступі Маркарова.
Нагадаємо, щорічні весняні зустрічі МВФ і ВБ почалися 8 квітня і завершаться 14 квітня. На них присутня і українська делегація.
Раніше повідомлялося, що МВФ зберіг прогноз зростання економіки України в 2019 році на рівні 2,7%. У 2020-му очікується зростання реального ВВП України на 3%. Середньорічна інфляція в країні прогнозується на рівні 8% в 2019 році і 5,9% в 2020 році.

ДЖЕРЕЛО:
"Сегодня"

16.04.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.