Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Відео: Покупець оплачує карткою. Коли потрібен РРО?

> > > Відео: Покупець оплачує карткою. Коли потрібен РРО?

Якщо юридична особа здійснюватиме розрахункові операції - РРО потрібен. А в яких випадках оплата безготівкою буде вважатися розрахунковою операцією?
Мар'яна Кавин

РРО потрібен, якщо: 
Момент 1 
1) операція розрахункова 
2) пільгові статті 9 та 10 ЗУ про РРО ( № 265) на Вас не поширюються 
Момент 2 
Має значення спосіб оплати картою, наприклад це може бути : 
1) Оплата карткою через термінал у торговій точці 
2) Оплата карткою через термінал, що належить банківській установі 
3) Оплата карткою через термінал , що належить НЕбанківській установі 
4) Оплата карткою через інтернет еквайринг ( Лігпей, Фонді тощо …) 
5) Оплата карткою через інтернет банкінг ( Приват 24, Ощад 24 тощо …) 
6) Оплата через Нову пошту Пост Фінанс 
Момент 3 
Оплата безготівкова - як зрозуміти чи застосовували картку ? 
Беремо виписку банку та дивимося на : 
1) рахунок платника 
2) призначення платежу
Момент 4
Як “обійти” чи уникнути оплату КАРТКОЮ : під час виплати доходу Клієнт сплачуючи через сервіс Приват 24, Ощад24, тощо – має обрати опцію “ОПЛАТА ПО РЕКВІЗИТАМ” та вказати реквізити у форматі ІВАN
Момент 5
Поширена думка: “З 1 квітня 2021 року усі підприємцям 2-4 групи слід застосовувати РРО” – не згідна !. Дана вимога не стосується тих підприємців, які не здійснюють РОЗРАХУНКОВІ операції 

https://www.youtube.com/watch?v=p5OE37reJt4

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

15.09.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.