Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

УВАГА! До 24 квітня карантин та надзвичайна ситуація по всій Україні (рішення Уряду)

> > > УВАГА! До 24 квітня карантин та надзвичайна ситуація по всій Україні (рішення Уряду)

Кабмін прийняв рішення запровадити режим надзвичайної ситуації по всій території України на 30 днів. Відповідно всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів – до 24 квітня!

Про ухвалення такого рішення на сьогоднішньому засіданні Кабміну повідомив Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.
Зі слів Прем'єр-міністра, режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів до 24 квітня.
"Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві", - зазначив він.

Додатково до цього рішення Кабмін постановив:

належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;
усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.
    
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»

Підписуйтесь на наш Telegram канал Асоціація УкрЕККА

26.03.2020
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.