Увійти Пошук
Асоціація
"Українські електроніка, комп'ютери,
касові апарати"

Українці шукають роботу за кордоном через низьке економічне зростання

> > > Українці шукають роботу за кордоном через низьке економічне зростання

Зростання економіки України не повною мірою виправдав очікування Фонду.

Міжнародний валютний фонд відзначає все ще слабке економічне зростання України. Про це сказано в повідомленні Фонду, оприлюдненому разом з текстом меморандуму з Україною за програмою stand-by (SBA).

"Інвестиції, особливо прямі іноземні інвестиції, стримуються складним діловим кліматом, в той час як велика кількість працівників шукає можливості працевлаштування за кордоном, оскільки економічне зростання занадто низьке для того, щоб доходи могли помітно скоротити розрив у порівнянні з іншими країнами регіону", - сказано в повідомленні.

Незважаючи на відновлення макроекономічної стабільності та економічного зростання після важкої кризи 2014-2015 рр., зусилля зі створення більшої позитивної динаміки, конкурентоспроможної економіки не виправдали очікувань, відзначає МВФ.

Нагадаємо, 19 грудня Рада директорів МВФ затвердила нову програму співпраці з Україною в рамках механізму stand-by. Обсяг 14-місячної програми еквівалентний SDR2,8 млрд, або близько $3,9 млрд. При цьому SDR1 млрд (близько $1,4 млрд) буде надано відразу, тоді як решта коштів - за підсумками піврічних переглядів.

У 2019 Україна повинна виплатити Міжнародному валютному фонду понад 1,8 млрд доларів, перші дві виплати призначено на лютий.

Новини LB.ua 

10.01.2019
Регіональні осередки
Учасниками ассоціації "УкрЕККА" є більше трьохсот компаній з усієї України.